Korsan Kostümü Nasıl Yapılır? En Güzel Korsan Şapkası Modelleri

2647

Kimi zaman kostüm partisine giderken kimi zaten tiyatro gösterileri için tercih edilen korsan kostümü için en güzel modelleri bu yazımızda bir araya getirdik.

Korsan Kostümü Nasıl Yapılır?

Korsan kostümü nasıl yapılır sorusunu yanıtlamanın yanı sıra sizin için farklı korsan kostümlerini ve korsan şapkası modellerini sunuyoruz. İşte, o modeller…

Mutlaka incele:  Vampir Kostümü Nasıl Yapılır? Birbirinden Güzel Örnekleri

1Korsan kostümü yapımı

Eğer Cadılar Bayramı partisi veya buna benzer kostüm partileri için korsan kostümü yapmak istiyorsanız bu videoyu izlemenizi öneriyoruz. Videoyu izledikten sonra kendi el becerinizi ve yaratıcılığınızı da ekleyerek harika bir korsan kostümü yapabilirsiniz.

2Korsan kostüm modellerinden ilham alın

Yapacağınız korsan kostümüne yaratıcılık katmak istiyorsanız sunduğumuz modellerden fikir alabilirsiniz. Korsanlar şapkanın yanı sıra kuru kafalı bandana da kullanırlar. Bu sebeple şapka yerine bu tarz bir bandana tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  En İyi Kostüm Partisi Fikirleri

3Tek gözünüzü kapatın

Korsanların en çok bilinen özelliklerinden biri tek gözlerinin göz bandajı ile kapalı olmasıdır. Buna benzer bir göz bandı yaparak tek gözünüzü kapatabilir, kostümünüzü tamamlayıcı bir noktayı halletmiş olabilirsiniz.

4Korsan kostümü için şapka modeli

Korsan kostümleri için kullanılabilecek çok çeşitli şapka modelleri bulunuyor. Bu modeldeki büyük, kahverengi korsan şapkası onlardan sadece biri. Ayrıca kahverengi çizmelerle bu kostümü kombinleyebilirsiniz.

5Kadınlar için korsan kostümü modelleri

Korsan kostümleri sadece erkekler için değil kadınlar için de üretilmektedir. Eğer kendi korsan kostümünüzü kendiniz yapmak istiyorsanız deri tayt, deri yelek ve uzun bir gömlekten faydalanabilirsiniz. Bu kıyafetleri korsan şapkası ve kılıç ile kombinleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Parti Organizasyon Fikirleri

6Korsan elbiseleri

Kadınlar için korsan kostümleri arasında elbise şeklindeki modeller de yer alıyor. Şapka yerine bandana tercih edebilir, bu korsan elbisesi kostümünü uzun çizmelerle birlikte kullanabilirsiniz. Ve tabii ki, kılıç… Kostümün olmazsa olmazlarındandır kılıç.

Vampir Kostümü Hakkında Her Şey!

Korsan kostümü yapılışı ve modellerinin yanı sıra sizler için en sevilen ve en çok tercih edilen kostümler arasında yer alan vampir kostümü hakkında da bir yazı yazdık. Vampir kostümü yapılışı ve modelleri Vampir Kostümü Nasıl Yapılır? Birbirinden Güzel Örnekleri linkinde. Daha fazla korsan kostümünü incelemek isterseniz aşağıdaki görsellere göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!