Küpe Çeşitleri Nelerdir?

611

Her yıl yepyeni modeller, yepyeni tarzlarla karşımıza çıkar küpe çeşitleri. Özellikle son yıllarda yepyeni modellerin de hayatımıza girmesiyle çeşitlenmiştir seçeneklerimiz.

Farklı Küpe Çeşitleri, Farklı Tarzlar

Hangi kıyafetle hangi aksesuarı kullanıyorsanız ona göre şekilleniyorsunuz akıllarda; o şekilde akla geliyorsunuz. O nedenle giyimimize, seçtiğimiz kıyafete dikkat ederek tarzımızı oluşturmamız oldukça önem taşıyor. Biz de sizin için son zamanların popüler küpe çeşitleri içeren bir yazı derledik.

Mutlaka incele:  Tırnak Bakım Seti Nasıl Kullanılır? Nelerden Oluşur?

1Sallantılı küpe modelleri

Moda ne kadar değişirse değişsin, yepyeni tarzlar oluşsun; sallantılı küpeler bir şekilde hayatımızda oluyor. Renk, materyal, şekil veya taş değiştirerek kulaklarımızda tekrar yerlerini alıyor. Siz de o günkü yıldızınız seçerek, sallantılı küpeleri dilediğiniz renkle kullanabilirsiniz.

2Yıldız küpelerin saltanatı

Son yılların yükselen trendi yıldız figürü, kendini küpelerde de gösteriyor. İçi boş veya dolu, pırıltılı veya sade; nasıl olursa olsun sizin de küçük de olsa yıldızlı bir küpeniz olsun. Ana öğe olursa çok daha trendlere uygun görüneceğinden şüpheniz olmasın.

Mutlaka incele:  Cilt Maskeleri İçin Öneriler

3Sıralı küpe çeşitleri

Küçük de olsa bu sıralı küpelerden mutlaka koleksiyonunuzda bir adet olmalı. En çok taşlı modellerine rastlanan bu küpe çeşitleri, hem şıklığınıza şıklık katacak, hem de kulağınızı dolgun göstererek başka bir aksesuara ihtiyacınız olmadığını kanıtlayacak.

4Kulak kepçesi için küpe modelleri

Artık kulak deliği kadar kulak kepçesi de ön planda. Küpe çeşitleri, ufak bir detayla bağlantı sağlanan kulak kepçesi, gösterişli görüntünüzü tamamlayacak; canlı ve gepgenç görünümünüzü besleyecek.

5Ufak detaylara sahip küpeler

Sevdiğiniz küçük bir hayvan figürü, bir şehir simgesi veya sevdiğiniz kişinin baş harfi; nasıl bir figür isterseniz seçin ama kendi tarzınızla birleştirin. Küpe çeşitlerinde, bu küçük baykuşlar adeta dikkatleri kendi üzerine çekmek için varlar.

Mutlaka incele:  Avrupa Yakası Kuaför Önerileri

6Halkalı küpe modelleri

En bilinen küpe modellerinden biri olan halka küpeler hem sade hem de taşlı modelleri ile her tarza uygun seçenekler sunuyor.

7Klasikten modellerden vazgeçemiyor musunuz?

Sallantılı ve klasik küpelerden vazgeçemeyenlerdenseniz, taşlı modeller tam size göre. Şık bir tuvaleti göz alıcı hale getirmek için bu tarz küpeler yeterli; hatta hafif bir makyaj ile davete gitmek için hazırsınız.

Küpe çeşitleri oldukça fazla; onlarla yaratacağınız tarzınızın sayısı ise sınırsız. Kendinizi özgür bırakın ve dilediğiniz tarzı yaşamak ve yansıtmak için seçiminizi yapın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!