Lacivert Takım Elbise Kombinleri

6733

Takım elbise modelleri arasında en çok tercih edilen lacivert, doğru kombinlendiğinde son derece şık görünmenizi sağlıyor. Katılacağınız özel etkinlikler de ya da iş hayatınızda stil sahibi görünmek istiyorsanız size lacivert takım elbise kombinleri konusunda birkaç tavsiyemiz var.

Şıklığın Anahtarı; Lacivert Takım Elbise Kombinleri

Takım elbiseye en yakışan renklerden biri olan lacivert, diğer renklerle uyumlu olması, hem şık hem de sportif görünmesi gibi nedenlerle birçok erkeğin gözdesi. Siz de lacivert takım elbise tutkunuysanız bu kombin önerileri çok işinize yarayacak!

Mutlaka incele:  Takım Elbise Kombinleri

1Gömlek ve Kravat Seçimi

Lacivert takım elbise kombinleri renk ve desen kullanımı konusunda büyük kolaylık sağlar. Bu açıdan gömlek ve kravat seçiminde de birçok seçeneğe sahipsiniz. Ancak stil sahibi görünmek için doğru tercihler yapmanızda da fayda var. Lacivert ile en çok uyum sağlayan renkler açık mavi tonları, kahverengi ve beyazdır. Beyaz gömlek ve kahverengi kravat ile nokta atışı yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Dar Kesim Takım Elbise Modelleri, Slit Fit Takım Elbise Önerileri

2Lacivert Takım ve Desen Kullanımı

Lacivert takım elbiseler desenleri en iyi kaldıran takım elbise modellerindendir. Lacivert takım elbise kombinleri için çizgili, kareli, pötikareli ya da ekoseli gömlek, kravat ya da yelek tercih ederek oldukça şık görünmeniz mümkün. Desenlerle birlikte toprak tonlarını da kullanırsanız sizden şıkı yok demektir.

3Lacivert Takım Elbiseler İçin Ayakkabı Tercihi

Takım elbiseleri güzel gösteren aksesuar ve ayakkabı seçimidir. Bu detayları doğru şekilde bir araya getirdiğiniz de şık görünürsünüz. Ayakkabı da en önemli kısımlardan biridir. Lacivert takım elbise kombinleri için tercih edilebilecek en iyi ayakkabı kahverengi ayakkabı modelleridir.

Mutlaka incele:  Kareli Takım Elbise Modelleri

4Ton Sür Ton Trendi

Lacivert takım elbise kombinleri yaparken farklı renkleri bir araya getirmek yerine mavinin tonlarını bir arada kullanabilirsiniz. Bunun için lacivert takım elbise içine buz mavisi gömlek ve lacivert kravat tercih edebilirsiniz. Bu şekilde mavinin tonları bir arada oldukça uyumlu görünecektir.

5Lacivert Takım Elbiseye Renk Katmak

Uyumlu olduğu renklerde arasında beyaz, mavi ve toprak tonları yer alsa da daha canlı renkler de kullanabilirsiniz. Eğer lacivert takım elbisenizde hareketlilik yaratmak istiyorsanız bordo, kırmızı ya da hardal sarısını tercih edebilirsiniz.

Takım Elbise Kombinleri

Takım elbiselerinizi en iyi şekilde kombinlemek için daha farklı fikirlere ihtiyaç duyuyorsanız daha önce derlediğimiz Takım Elbise Kombinleri başlıklı yazımız size yardımcı olacaktır.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!