Birbirinden Güzel Masa Üstü Şamdan Modelleri

2938

Yemek masalarını tek bir dokunuşla mükemmel hale getirmek ister misiniz? Bunu yapmanın en kolay ve en güzel yolu hiç şüphesiz masa üstü şamdan modelleri ile harika bir masa hazırlamaktan geçer. Hem kendinize hem de konuklarınıza harika bir masa hazırlamadan önce şık şamdanlar edinmeyi unutmayın.

En şık masa üstü şamdan modelleri

Masada yanan mumlar, en estetik dekoratif öğelerden biri. Bir de bu mumları en şık şamdanlara koyarsanız sizin yemek masanız herkesinkinden güzel olacaktır. O halde hiç vakit kaybetmeden sizin için derlediğimiz birbirinden harika şamdan modellerine göz atmaya ne dersiniz?

Mutlaka incele:  Küçük Mutfak Dekorasyonu

1Gümüş masa üstü şamdan modelleri

Gümüşün yeri yemek masalarında ayrıdır. Gümüş çatal-bıçak takımlarını en iyi şekilde tamamlamak için gümüş masa üstü şamdan modelleri ise en ideal seçim olacaktır. Taşlarla süslü ya da daha gösterişli gümüş şamdanları da tercih edebilirsiniz.

3Modern masa üstü şamdan modelleri

Evinizin dekorasyonunda her zaman modern öğelere yer verdiyseniz, şamdan seçiminizi de elbette modern modellerden yana yapmanızda fayda var. Bu geometrik şekilli şamdanlar masanıza oldukça yakışacak.

4Cam masa üstü şamdan modelleri

Hem gösterişli hem de bir yanıyla sade şamdanlar arıyorsanız bu camdan yapılmış harika modele bayılacaksınız demektir. Bu camlardan oluşan beşli şamdanın detayları da büyüleyici görünüyor. Boncuk süslemeleri ile en şık yemek masalarına yakışır cinsten.

Mutlaka incele:  İlginç Ev Dekorasyonları

5Vintage şamdan modelleri

Dekorasyonda en trend stillerden biri olan vintage stil, yemek masalarına da zarafet katıyor. Siz de şamdan seçerken vintage modeller tercih edebilir ve yemek masanızı da bu stile göre oluşturabilirsiniz.

6Süslemeli şamdan modelleri

Sade modeller yerine daha süslü şamdanlar tercih etmek istiyorsanız bu boncuk süslemeli harika şamdanlar sizin için ideal olabilir. Gösterişli yemek masalarını bu şamdan ile tamamlayabilirsiniz.

Dekorasyon Fikirleri

Yemek masanızı süsleyecek harika masa üstü şamdan modelleri ile ilgili fikriniz oluştuysa daha farklı fikirler elde etmek için Yeni Gelin Evi Dekorasyonu Nasıl Olur? Adlı yazımıza da bakabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!