Maske Boyama Şekilleri, Örnekleri ve Fikirleri

Birbirinden güzel maske boyama fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

7049

Maskeler, kostümlerin tamamlayıcı parçalarıdır. Genellikle kostümlerle beraber kullanılsa da tek başına kullanarak da istenilen etki verilebilir. Maske boyama şekilleri ile her türlü partiye uygun maskeler hazırlayabilirsiniz.

En Güzel Maske Boyama Şekilleri

Maske boyama şekilleri hakkında fikir aldıktan sonra siz de kendi maskenizi kendiniz boyayabilirsiniz. Maskenize istediğiniz görünümü verebilirsiniz. Maske boyamayı bilmiyorsanız birkaç tane boş maske aldıktan sonra deneme yapabilir ve zamanla bu konuda profesyonelleşebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Hayvan Maskeleri Yapımı, Örnekleri ve Kalıpları

1Simli Maske Boyama

Maskenize simlerle ayrı bir hava katabilirsiniz. Simler zaten üzerinde bulunduğu her nesneyi havalı bir hale getirebilir. Bu tarz, metalik renkte bir maskenin üzerine istediğiniz renkte simlerle farklı şekiller çizebilirsiniz. Bu şekilleri yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Simler dağılıp maskenin diğer taraflarını da sime bulayabilir.

2Kolay Şekillerle Maske Boyamaları

Maske boyamak için çok profesyonel olmanıza gerek yok. Hatta acemi biri bile rahatlıkla maske boyayabilir. Ortaya çok iyi tasarımlar çıkmasa da sizi memnun edecek sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu örnekte olduğu gibi kolay çizimlerle kendinize bir maske yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Cadılar Bayramı Kostümleri İçin Fikirler

3Simlerle Ürpertici Boyamalar

Simler sadece gösteriş katmak için kullanılmıyor. Eğer isterseniz ürpertici boyamalar da yapabilirsiniz. Tabii ki bu maskeyi ürpertici yapan şey sadece simler değil. Gözlerin etrafındaki siyah boyamalar, dudaktaki kırmızı boyayla birleşince ortaya gerçekten ürpertici bir maske çıkıyor.

4Simli Maske Boyama Örnekleri

Bu maske, sim gördüğünüz diğer maskelerin tam tersi. Bu maskede boyalar simli değil, maske simli. Simli bir maske de en az diğerleri kadar gösterişli ve dikkat çekici olabilir. Simli olduğu için boyalarınızda tekrar sim kullanmanıza gerek yok. Sade boyalarla da oldukça ilgi çekici modeller oluşturmanız mümkün.

Mutlaka incele:  Sindirella Kostümü Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri

5Jason Voorhes Maske Boyama

13. Cuma filminden Jason Voorhes’i tanıyor musunuz? Bu karakter oldukça korkutucu bir karakter ve eğer isterseniz bu karakterin maskesini yapabilirsiniz. Eğer bir Cadılar Bayramı partisine ya da normal bir kostüm partiye katılacaksanız bu karakterin maskesini yapabilirsiniz.

Örümcek Adam Kıyafeti Örnekleri

Eğer bir kostüm partisine katılacaksanız ve biraz daha tanıdık bir kılığa girmek istiyorsanız Örümcek Adam kostümü giyebilirsiniz. En güzel Örümcek Adam kıyafetleri için Örümcek Adam Kıyafeti Örnekleri, Örümcek Adam Kostümü Nasıl Yapılır? isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!