Kullanışlı ve Dekoratif Mutfak Raf Modelleri

3083

Mutfak dekorasyonu, mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirir. Mutfak raf modelleri ile dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Mutfakta raflar çok işe yarıyor. Bütün mutfağın yükünü çeken bu raflara farklı dekorasyonlar yaparak eğlenceli bir hale de getirebilirsiniz.

Mutfak Raf Modelleri İçin Harika Fikirler

Mutfak raf modelleri için sadece güzel bir dekorasyon yapmak yeterli değil. Aynı zamanda kullanışlı raflar elde edebilmek de çok önemli. İkisini bir araya getirebildiğiniz zaman mutfakta harikalar yaratabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Amerikan Mutfak Modelleri, Masaları ve Birbirinden Güzel Fikirleri

1Erzak Kavanozu Rafları

Erzak kavanozları mutfağınızdaki en büyük yardımcılarınızdan biridir. Çay, kahve, şeker, baharatlar gibi malzemelerinizi mutfakta ayrı raflara koyabilirsiniz. Bu raflara ayrıca küçük biblolar ya da sevimli bir saksıda çiçekler koyabilirsiniz.

2Kahve Fincanları ve Baharatlar

Çok sık kahve tüketen biriyseniz kahve fincanlarınızı kolayca alabileceğiniz bir yere koyabilirsiniz. Eğer isterseniz raflarınızı, kahve fincanlarınızla uyumlu bir renge boyatabilirsiniz. Çok fazla fincanınız yoksa bir üst rafı da baharatlıklarla doldurabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Vintage Mutfak Dolabı Modelleri

3Retro Mutfak Raf Modelleri

Mutfağınız için biraz daha dekoratif raflar arıyorsanız size üstünde “Love” yazan bu şık rafları önerebiliriz. Eğer keyfinize biraz düşkünseniz bu raflara rengarenk kahve fincanları ve kahve tabakları, farklı içki bardakları da koyabilirsiniz. Raflarınızın genel havasıyla uyumlu biblolarla, şık görünümü tamamlayabilirsiniz.

4Beyaz Lake Mutfak Raf Modelleri

Çok fazla tabağınız varsa, dolaplarınızda fazlalık yapan bu tabakları dekoratif raflara koyabilirsiniz. Raflarla uyumlu renklere sahip bu tabaklar mutfağınıza şık bir görüntü katacaktır. Eğer isterseniz bu rafları en sevdiğiniz fotoğrafla da süsleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Modern Kahve Fincanı Modelleri

5Porselen Malzemelerle Donatılmış Mutfak Raf Modelleri

Porselen ürünleri seviyorsanız ve biraz fazla porseleniniz varsa, bu porselenler mutfak raflarınızı süslemeniz için yeterlidir. Birbiriyle uyumlu tabaklar ve bardaklar mutfağınıza modern bir hava katacaktır. Bu porselenler için sade bir raf kullanmanız yeterlidir.

6Porselen Malzemelerle Dekoratif Dizaynlar

Raflarınızı süslemek ve dekoratif bir tarz katmak için aslında mutfağınızdaki malzemeler yeterlidir. Bunun için farklı bir raf aramanıza bile gerek yok. Sade porselen bardaklar, çaydanlık, sürahi gibi malzemelerle hoş bir dekorasyon yapabilirsiniz.

En Güzel Mutfak Raf Modelleri

Mutfağınızı dekore ederken kullanabileceğiniz en güzel raf modellerini sizin için derledik. Ayrıca Vintage Mutfak Dolabı Modelleri isimli yazımızdan da vintage dolaplara göz atabilirsiniz.

mutfak-raf-modelleri-6 mutfak-raf-modelleri-8 mutfak-raf-modelleri-9 mutfak-raf-modelleri-10 mutfak-raf-modelleri-11 mutfak-raf-modelleri-12 mutfak-raf-modelleri-13

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!