Müzisyen Arayanlar ile Müzisyenler gigbi’de Buluşuyor

444

Müzisyenler genellikle web siteleri üzerinden ya da tanıdıkları vasıtasıyla iş bulurlar. Eğer ünlü bir müzisyenseniz durum çok daha farklı ancak bu işi kendi çabalarınızla yapıyorsanız her zaman iş bulmanız kolay değil. Müzisyen arayanlar da aradıkları müzisyenleri internet aracılığıyla bulurlar. gigbi, müzisyenler ile müzisyen arayanları bir araya getiriyor.

Müzisyen Arayanlar gigbi’de 

Müzisyen arayanlar, istedikleri gibi bir müzisyen bulabilmek için genellikle önce internete bakarlar. İnternette çoğunlukla fiyat yazılmaz ve bu yüzden de net bir fiyat bilgisine ulaşmak imkansızdır. gigbi’de ise müzisyenlerle bağlantıya geçebilir ve anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Fotoğrafçılık İş İlanları gigbi'de

1Hangi Etkinlikler İçin Müzisyen Aranır?

Müzisyenler birçok etkinlik için tercih edilir. Nişan, düğün, kına gecesi, açılış, yıl dönümü organizasyonu, mezuniyet partisi ve mezuniyet baloları, bekarlığa veda partisi gibi etkinlikler için müzisyen ihtiyacı doğabilir.

2Aradığım Müzisyeni Nasıl Bulurum?

Aradığınız müzisyeni bulmak gigbi sayesinde çok kolay. Müzisyenler, gigbi’ye kayıt olup profil oluşturuyorlar. Siz, etkinliğiniz için gigbi’ye ayrıntıları verdikten sonra sistem otomatik olarak etkinliğin yapılacağı yerin civarındaki müzisyenlere sms ve mail yoluyla haber veriyor ve müzisyenler size fiyat teklifi veriyorlar.

Mutlaka incele:  DJ İş İlanları, DJ Arayan Müşteriler gigbi'de

3gigbi’ye Herhangi Bir Ücret Ödeyecek Miyim?

Hayır. Hiç bir etkinlik için gigbi’ye ücret ödemeyeceksiniz. gigbi’de yapacağınız bütün işlemler ücretsiz. Sadece anlaşmanız halinde müzisyeninize ücret ödüyorsunuz. Bunun dışında sizden herhangi bir işlem ücreti alınmıyor.

4Teklif Almak İçin Hangi Bilgileri Vermeliyim?

gigbi, etkinliğinizi planlamanız için var. Sizden etkinliğinizle alakası olmayan herhangi bir bilgi istenilmiyor. Etkinlik tarihi ya da tahmini tarih, etkinliğin türü, yeri gibi bilgileri doldurmanız yeterli. Sizinle iletişime geçebilmemiz için mail adresinizi de doğru girmelisiniz. Telefon numaranızı bırakmak zorunda da değilsiniz. Sadece mail ile fiyat tekliflerini kontrol edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  gigbi.com açıldı!

Fotoğrafçı Aranıyor Diyenlerle Fotoğrafçılar gigbi’de Buluşuyor

Yapacağınız etkinlik için müzisyenin yanı sıra fotoğrafçı da arayabilirsiniz. Üstelik ikisi için ayrı ayrı form doldurmanıza gerek yok. Kayıt oluştururken aynı anda birden fazla kategori seçebilirsiniz. Fotoğrafçı arayışınız varsa Fotoğrafçı Aranıyor Diyenlerle Fotoğrafçılar gigbi’de Buluşuyor isimli yazımızdan gigbi’de fotoğrafçı bulmakla ilgili ihtiyacınız olan bilgileri öğrenebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!