Birbirinden Güzel Nişan Ayakkabı Modelleri

957

Ayakkabılar, kadınların kombinlerinde en çok önem verdikleri parçalardan biridir. Nişan töreninde, giyeceğiniz elbiseyle uyumlu bir nişan ayakkabısı arıyorsanız sizin için seçtiğimiz nişan ayakkabı modelleri karar vermenize yardımcı olabilir.

Nişan Ayakkabı Modelleri İçin Harika Öneriler

Nişan, düğünün bir provasıdır. Nişanda düğünden daha rahat davranılsa da nişan ayakkabı modelleri gelin adayları için oldukça önemlidir. Çok güzel bir elbise giyseniz bile yanlış ayakkabılarla kombininiz yanlış görünebilir. Elbisenize en uygun ayakkabıyı seçerek göz kamaştırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Nişan Pozları Nasıl verilir?

1İnce Süslemeli Nişan Ayakkabı Modelleri

Nişan elbiseniz çok süslü ve işlemeli bir elbise değilse bu elbiseye hareket katmak ve gösterişli bir hale getirmek için süslemeli, şık bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Bu renk bir ayakkabıyı çok canlı renkler hariç her renk elbisenin altına giyebilirsiniz.

2Kırmızı Yazlık Nişan Ayakkabı Modelleri

Nişanınızı ilkbahar-yaz aylarında yapacaksanız kapalı bir ayakkabı giymenize gerek yok. Süslemeli, yazlık bir ayakkabıyla ayaklarınız daha rahat edecektir. Kombininizle uyumlu olacak bir renk tercih edebilirsiniz. Örneğin bu kırmızı ayakkabıyı açık renk elbiselerle giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Nişan Konuşma Balonları Örnekleri, Fikirleri ve Modelleri

3Lacivert Nişan Ayakkabısı

Nişan ayakkabısı rengi için belirli sınırlar yok. İstediğiniz her renk ayakkabıyı giyebilirsiniz ancak ayakkabının nişanlığınızla da uyumlu olması gerekiyor. Bu lacivert ayakkabıyı, açık renkteki elbisenizin altına giyebilirsiniz. Topuğunda taşlar yoksa küçük renkli süsleme taşları alarak siz de ayakkabınızın topuğunu süsleyebilirsiniz.

4Fiyonk Süslemeli Topuklu Ayakkabı

Nişanınızı ilkbahar ya da yaz aylarında yapacaksanız, nişanlığınızın altına giymek için renkli ve fiyonk detayı olan bir ayakkabı arıyorsanız bu ayakkabı tam size göre. Bu ayakkabı canlı renkleriyle en sade nişanlığı bile görkemli hale getirecektir.

Mutlaka incele:  Tesettür Nişan Başı Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri

5Renkli Nişan Ayakkabısı

Nişan ayakkabınız tek renkten oluşmak zorunda değil. Bu görselde olduğu gibi aynı anda birkaç rengi bir arada toplayabilirsiniz. Eğer bu ayakkabıdaki çiçek detayı size fazla geldiyse siz sade bir ayakkabı giyebilirsiniz.

En Güzel Nişan Pastası Modelleri ve Fiyatları

Nişan ayakkabı modelleri önerilerinden sonra yine nişan hazırlıkları ile ilgili olarak nişanda pasta kesmek hoş bir gelenektir. Hem misafirlerin ağzı tatlanır hem de pasta kesme merasimi sırasında da eğlenceli anlar yaşanır. Nişan töreniniz için bir pasta arayışındaysanız En Güzel Nişan Pastası Modelleri ve Fiyatları isimli yazımıza bir göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!