Nişan Konsepti Fikirleri, Önerileri ve Tavsiyeleri

6685

Evlenme yolunda atılan önemli adımlardan biri olan nişan töreni, en iyi şekilde gerçekleştirilmesi gereken günlerden biridir. Bunun için iyi bir nişan konsepti belirlemek ve şık bir davete imza atmak gerekir.

En İyi Nişan Konsepti Fikirleri

Düğünün provası olan nişan törenini en iyi şekilde yapmak ve konuklarınıza hoşça vakit geçirtmek için farklı fikirleri bir araya getirmeli ve kendi konseptinizi oluşturmalısınız. İşte işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak harika nişan fikirleri..

Mutlaka incele:  Söz İçin Saç Modelleri

1İkram masası süslemeleri

Nişan törenlerinde harika ikramların bulunduğu bir masa hazırlanır. Bu masayı belli bir tema çerçevesinde hazırlarsanız masa görsel olarak konuklarınızı etkileyecektir. Belli bir renk seçimi ve buna uygun süslemeler ile ikram masasını dekore edebilirsiniz.

2Nişan Pastası Modelleri

Nişanınızda kesilecek pastanın nişan konsepti çerçevesinde olması da oldukça hoş bir detay. Örneğin yüzük kutusu şeklinde bir pasta harika bir seçenek olabilir. Üzerinde isminizin yazdığı ve yüzük konseptinin bulunduğu bir pasta ile konuklarınızı da şaşırtabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Söz Yüzüğü Modelleri

3Nişan Tepsisi Modelleri

Yüzüklerin takıldığı ve kurdele kesiminin olduğu sırada kullanılacak olan nişan tepsisini farklı şekillerde süsleyerek harika bir detay oluşturabilirsiniz. İnciler ya da çiçeklerle süslediğiniz tepsiye ek olarak makası da şık bir şekilde süsleyebilirsiniz.

4Konuklara farklı hediyeler

Nişan şekeri yerine farklı ufak hediyeler ile konuklarınıza jest yapabilirsiniz. Bu minik sukulent çiçekler konuklara verilebilecek harika bir hediye fikri olabilir. Minik saksıların yanı sıra anahtarlık ya da magnet gibi hediyeler de tercih edebilirsiniz.

6Esprili kartlar

Son zamanlarda birçok partide kullanılan mesajlı sevimli kartlar, fotoğraf çekilirken kullanılıyor. Nişan konsepti fikirlerinize uygun kartlar son zamanlarda bu törenlerin olmazsa olmazı. Eğer kusursuz bir davete imza atmak istiyorsanız bu detayı es geçmeyin.

7Mekan Süslemeleri

Nişan töreninizin yapılacağı mekanı da nişan konsepti çerçevesinde süsleyebilir ve bir bütün oluşturabilirsiniz.

En Güzel Nişan Süslemeleri

Bu harika fikirler ile bir nişan konsepti oluşturduysanız daha farklı fikirler için daha önce derlediğimiz Evde Nişan Süslemeleri Modelleri, Örnekleri ve Fikirleri adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

nisan-konsepti-8 nisan-konsepti-13 nisan-konsepti-12 nisan-konsepti-11 nisan-konsepti-9 nisan-konsepti-10

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!