Nişan Makyajları Fikirleri

Birbirinden güzel nişan makyajı modelleri için yazımızın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

700

Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan nişanınızda kusursuz görünmeniz için farklı nişan makyajı modelleri arasından size en uygun olan modeli seçmelisiniz. Nişan elbisenize, nişan temasına ve yüz tipinize göre bir makyaj seçerek bu önemli günde harika görünebilirsiniz.

En güzel nişan makyajları ve önerileri

Nişan, düğünden önceki en önemli organizasyondur ve bu önemli tören için de en doğru seçimleri yapmanız gerekir. Saç ve elbise modelinize göre seçim yapabilir, nişan mekanı ve hatta mevsime göre de farklı trendleri deneyebilirsiniz. İşte size ilham verebilecek harika nişan makyajları.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Gelin Makyajı Örnekleri

1Etkileyici nişan makyajı modelleri

Nişan töreniniz için iddialı bir elbise seçtiyseniz ve nişan töreninizi de şık bir mekanda yapacaksanız makyajınızın da bir o kadar iddialı olması gerekir. Bunun için kuyruklu bir eyeliner, sert kontür ve çarpıcı ruj seçebilirsiniz. Hem gözleri hem de dudakları ön plana çıkarabilir ve renk seçimini de elbisenize göre yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Gelin Makyaj Seti Önerileri, Tavsiyeleri ve Modelleri

2Doğal ve sade nişan makyajları nasıl olmalı?

Nişanınız için güzel görünmek ama çok da abartmak istemiyorsanız doğal makyajları tercih edebilirsiniz. Bunun için çok fazla renk kullanmak yerine yoğun maskara sürebilir ve nude bir ruj ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Gözlerinizi sade bıraktığınız için farklı renklerde rujlar da tercih edebilirsiniz.

3Nişan makyajı 2017 tavsiyeleri

Son zamanlarda en trend makyaj modeli toprak tonlarını barındıran makyajlar oldu. Bir bahçede ya da açık alanda nişan töreni yapmayı planlıyorsanız siz de göz ve dudak makyajınızı toprak tonlarında yapabilirsiniz. Elbette elbisenizin rengi de bu makyaja uygun olmalı.

Mutlaka incele:  Gelin Makyajı Porselen Modelleri ve Makyaj Tavsiyeleri

4Pembemsi ve canlı makyaj

İlkbahar ve yaz aylarında bir nişan makyajları yapmayı planlıyorsanız pembe tonlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca yüzünüzün daha canlı ve sağlıklı görünmesi için parlak bir makyaj yapabilirsiniz. Bunun için aydınlatıcı veya ıslak bitişli fondöten ve kapatıcılar tercih etmeniz yeterli. Özellikle tesettür nişan makyajları için de tercih edebilirsiniz.

5Simli ve parlak makyaj

Abiye bir elbise ve abiye bir saç modeli tercih ettiyseniz nişan makyajları için de uyum sağlaması için simli bir göz makyajı yapabilirsiniz. Simli ve parlak makyajlar son dönemde oldukça popüler. Eğer göz makyajınız simliyse dudaklarınızı nude bırakmanız daha iyi olacaktır.

Birbirinden Güzel Gelin Makyajı Örnekleri

Nişan makyajları önerilerinden sonra düğününüz için de makyaj seçmek istiyorsanız Birbirinden Güzel Gelin Makyajı Örnekleri başlıklı yazımızı inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!