Nişan Masası Süsleme Malzemeleri, Örnekleri ve Fikirleri

Birbirinden güzel nişan süsleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

4786

Nişanınızı bir mekanda yapacaksanız mekanın yetkilileri genellikle nişan masanızı kendisi süsleyecektir ama siz de isterseniz kendi nişan masanızın süslemelerini kendiniz yapabilir ya da ek olarak bazı şeyler yapabilirsiniz. Nişan masası süsleme çok zor bir iş değil. Biraz teorik bilgi edinerek kendiniz de süsleyebilirsiniz.

Nişan Masası Süsleme İçin Harika Öneriler

Nişan masası süsleme yaparken masanızın, nişanınızın genel konseptiyle uyumlu olmasına özen gösterin. Yani hem sizin nişanlığınızla hem mekanın genel renkleriyle uyum halinde olması önemli. Aksi halde masanın mekanla hiç bir alakası yokmuş gibi görünebilir ve bu durum göze pek de hoş gelmez.

Mutlaka incele:  Söz Bohçasında Neler Olur? Söz Bohçası Örnekleri

1Masa Örtüsü

Nişan masası süsleme için kullanacağınız masa örtüsü önemli bir ayrıntıdır. Masanızda koyu ya da çok dikkat çekici renkler yerine soft renkler kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Soft renkler masanıza hoş bir görünüm verecektir. Beyaz ya da pudra rengi kullanabilirsiniz.

2Çiçeklerden Yardım Alın

Nişan masası süsleme fikirleri için çiçeklerden her zaman yardım alınır. Siz de nişan masanızı süslerken çiçek kullanabilirsiniz. Genel olarak beyaz çiçekler kullanılsa da eğer bir nişan çiçeği kullanacaksanız nişan çiçeğinizle aynı çiçeği masanızı süslerken de kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Nişan Tepsisi Nasıl Süslenir?

3Mumlar

Mumlar, bulunduğu her yeri sihirli bir hale getirir. Eğer masanızda romantik bir etki yaratmak istiyorsanız mum kullanabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz beyaz ya da kırmızı mumlar kullanmanızdır ama isterseniz çiçeğinizle aynı renk bir mum da kullanabilirsiniz.

4Balon nişan masası süsleme

Genellikle çok fazla görmesek de nişan masanızda rengarenk balonlar kullanabilirsiniz. Renkli balonlar kullanacaksanız masanızın geri kalanında soft renkler kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çok renkli bir masa karışık görünecektir ve göz yorucu olacaktır.

Mutlaka incele:  Nişan Yastığı Modelleri, Örnekleri ve Fiyatları

5İsimlerinizin Baş Harfleri

Biraz geniş bir nişan masanız varsa bu masanın üstüne sizin ve nişanlınızın isminizin baş harflerini koyarak da masanızı süsleyebilirsiniz. Bu harfleri hazırlayan birçok firma var. Bu firmalarla görüşerek nişanınız için bir süsleme yaptırabilirsiniz.

Nişan El Çiçeği Modelleri ve Fikirleri

Nişanınızda, nişanlığınızla uyumlu bir çiçek kullanabilirsiniz. Birçok çiçek modeli var bu modeller arasında zevkinize uygun bir çiçek mutlaka vardır. En güzel modeller ve fikirler için Nişan El Çiçeği Modelleri ve Fikirleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

nisan-masasi-susleme-6 nisan-masasi-susleme-7 nisan-masasi-susleme-8 nisan-masasi-susleme-9 nisan-masasi-susleme-10 nisan-masasi-susleme-11 nisan-masasi-susleme-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!