Nişan Takım Elbise Modelleri

Birbirinden güzel nişan fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

4328

Kadınlar nişanda birbirinden güzel nişanlıklar giyerler ve çok fazla seçenekleri vardır. Erkekler ise hem şanslı hem şanssız diyebiliriz. Erkekler, nişanlılarıyla uyum içinde olabilecekleri her türlü takım elbiseyi giyebilirler. Nişan takım elbise modelleri bulmak, nişanlık elbise bulmaktan çok daha kolaydır.

Nişan Takım Elbise Modelleri İçin Harika Fikirler

Nişan takım elbise satın alacaksanız öncelikle nişanlınızın kendi nişanlığını bulmasını beklemenizi öneriyoruz. İkinizin arasındaki uyum önemli ancak bir an önce takım elbisenizi almak istiyorsanız da tavsiyelerimiz size yol gösterecektir.

Mutlaka incele:  Nikah Elbisesi Modelleri 2017 Koleksiyonları

1Lacivert, Yelekli Nişan Takım Elbise

Nişanlık için satın alınan takım elbiselerde genellikle kravat yerine papyon kullanılıyor. Bu takım elbise de bunun örneklerinden. Lacivert takım elbiseler her yaştan erkek için uygundur ve nişanlınızın elbisesinin rengi koyu değilse çok uyumlu görünecektir. Yelek, kış ayları için daha uygun olsa da yazın da giyilebilir.

2Beyaz Takım Elbise

Erkek nişan takım elbisesi modeli olarak beyaz renk pek tercih edilmese de giymek yanlış olmaz. Beyaz bir takım elbise giyecekseniz kravatınızı nişanlınızın elbisesinin rengiyle uyumlu bir renk seçmelisiniz. Böylece çok daha uyumlu görünürsünüz. Eğer nişanlınız beyaz ya da krem rengi bir nişanlık giyecekse siz beyaz takım elbise tercih etmeyin.

Mutlaka incele:  Yemek Organizasyonu Nasıl Yapılır?

3Siyah Takım Elbise

Siyah, kadınların da en risksiz buldukları renktir. Çünkü siyah, her şeyle uyumludur. Eğer riske atmak istemiyorsanız ve uyumlu görünmek istiyorsanız siyah bir takım elbiseden daha iyi bir seçenek yok. Nişanlınızın el çiçeğinden minik bir parçayı ceketinizin üst cebine koyabilirsiniz.

4Uyumlu Görünmek İsteyenlere Tavsiyeler…

Erkek nişanda ne giyer diye soruyorsanız ve nasıl bir nişan için takım elbise giyerseniz giyin önemli olan nişanlınızla uyumlu görünmenizdir. Nişanlınızın elbisesiyle aynı renk ya da benzer renkte bir takım elbise almak zorunda değilsiniz. Ufak dokunuşlarla çok uyumlu görünebilirsiniz. Örneğin; nişanlınızın elbisesinin rengiyle aynı renkte bir kravat takabilir, el çiçeğinden bir parça ya da elbisesinin rengine yakın çiçekleri ceketinizin üst cebine koyabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Söz Kıyafetleri Önerileri

Nişanlık Modelleri İçin Harika Öneriler

Erkek nişanda ne giyer diye soranlar, nişanlarında giyecekleri damatlığı daha kolay bulsalar da kadınların işi biraz daha zordur. Nişanlanacaksanız ve henüz kendinize uygun bir nişanlık bulamadıysanız Nişanlık Modelleri İçin Harika Öneriler isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!