Tesettür Nişan Türban Modelleri, Örnekleri ve Fikirleri

2958

Nişan, adeta düğünün bir provasıdır. Düğün için önemli olacak her şey nişan için de önemlidir. Bu nedenle nişanda yapacağınız türban modeli en az düğün için tercih edeceğiniz türban kadar dikkat gerektirir. Nişan türban modelleri ile nişanınız için hoş bir tasarım yapabilirsiniz.

Nişan Türban Modelleri İçin Harika Öneriler

Nişan türban modelleri, nişanlığınızla uyumlu olmalıdır ancak türbanınızla nişanlığınızın aynı renk olmasına gerek yok. İkisi de birbirinden bağımsız renkler olabilir yine de aralarında hoş bir uyum olması daha doğru olur.

Mutlaka incele:  En Güzel Nişan Bohçası Fiyatları

1Detaylı Türban Modelleri

İşleme detaylı, biraz ağır nişan elbisesi giyecekseniz türban renginiz çok dikkat çekici olmamalı. Örneğin bu görseldeki gibi bej renk bir elbise giyecekseniz başınıza toz pembe bir türban takabilirsiniz. İşlemeli bir türban bulursanız daha hoş olur ancak bulamazsanız da kendiniz bir işleme detayı ekleyebilirsiniz.

2Sade Türban Modelleri

Nişan için seçeceğiniz türbanda işlemeler olmasına gerek yok. Sade bir türbanla da gayet şık görünebilirsiniz. Bebek mavisi bir elbise giyecekseniz bu elbisenin rengine yakın renkte bir türban tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Söz Merasimi Nasıl Yapılır? Söz Nişan Hazırlıkları Listesi

3Altın Renk Türban Modeli

Nişan elbisenizle türbanınızın aynı olmasına gerek olmadığını belirtmiştik. Bu görsel bunun en güzel kanıtlarından. Bu örnekteki gibi pembe bir elbise giyecekseniz başınıza altın renk bir türban takabilirsiniz. Burada önemli olan baskın renkleri bir arada kullanmamanızdır.

4Abiye Nişan Türban Modelleri

Abiye elbiseniz için abiye bir nişan türbanı seçebilirsiniz. Bu tarz bir türbanı fazla aramanıza gerek yok. Nişan elbisenizi aldığınız yerden elbisenize uygun bir türban isteyebilirsiniz. İşlemelerin elbiseyle aynı olması hoş olur ama aynısını bulamazsanız da biraz benzer bir işleme hoş duracaktır.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Tesettürlü Kayınvalide Kıyafetleri

5Tüllü Nişan Türban Modelleri

Nişan elbiseniz görseldeki gibi tüllü bir modelse türbanınıza duvak gibi bir tül takabilirsiniz. Bu tülün sade kalmaması için de bir taç ya da süsleme ekleyebilirsiniz. Tülün rengi elbisenizin rengiyle uyumlu olursa çok daha hoş olacaktır.

En Güzel Nişan Türban Modelleri

Nişan türbanı, nişan kombininizin en önemli parçalarından biridir. Nişanlığınız için nasıl bir türban seçeceğinize henüz karar veremediyseniz sizin için derlediğimiz modellere bir göz atabilirsiniz. Ayrıca Gelinlik Modelleri Tesettürlü Tasarımlar isimli yazımızdan da tesettür gelinliklere bakabilirsiniz.

nisan-turban-modelleri-10 nisan-turban-modelleri-11 nisan-turban-modelleri-9 nisan-turban-modelleri-8 nisan-turban-modelleri-6 nisan-turban-modelleri-7

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!