Oğlumun Doğum Günü Menüsü

En iyi doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2509

Çocuklar doğum günlerini heyecanla beklerler. Doğum günlerinde bile bir sonraki doğum günleri için gün saymaya başlarlar. Çünkü onlar için doğum günü bir yaş daha yaşlanmak değil, büyümek, hediyeler ve parti anlamına geliyor. Oğlunuzun doğum günü yaklaşıyorsa ve  oğlumun doğum günü menüsü için ne hazırlamalıyım diye düşünüyorsanız yazımızın devamını okumalısınız.

Oğlumun Doğum Günü Menüsü

Oğlumun doğum günü menüsü eksiksiz olmalı diyorsanız doğum günü yaklaşmadan önce menü ayarlamanızı iyi yapmalısınız. Doğum günü ve menü için bir çalışma yaparak eksiksiz plan yapabilirsiniz. Planınızı düzgün yaparsanız doğum gününde sürprizler yaşamazsınız.

Mutlaka incele:  Doğum Gününde Yapılacak Çılgın Şeyler

1Doğum Günü Masasında Neler Olmalı?

Doğum günü masasında ikram edeceğiniz her şeyi bulundurabilirsiniz. Pastayı da bu masanın tam ortasına koyarak etrafını güzel bir şekilde süsleyebilirsiniz. Eğer bir konsept belirlediyseniz masayı bu konsepte göre süsleyebilirsiniz. Doğum günü için değişik tarifler araştırıp yaparak bu masanın en dikkat çekici yerinde doğum günü ikramlıklarınızı sergileyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kağıttan Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Modelleri

2Doğum Gününde Yiyecek Neler Yapılır?

Doğum gününde tek tatlı şey pasta olmalı diye düşünmeyin. Pasta dışında ufak tatlı ikramlıklar da misafirlerinizin ağzını tatlandırabilir. Popcakeler büyük-küçük herkesin favorisi. Renkli görüntüleri, masanızın genel görünümü için de hoş bir ayrıntı olacaktır. Sebzeli kiş, tuzlu kurabiye, mini hamburger, tavuklu tortilla böreği gibi yiyecekler de hazırlanabilir.

3Doğum Günü Pastasının Yanında Ne İkram Edilir?

Doğum günü pastasının yanında hazırlayacağınız ikramlıklar için doğum günü menü örnekleri inceleyebilirsiniz. Başka insanların hazırladıkları doğum günü menüleri size fikir verebilir. Doğum günü pastasının yanında tatlı ikramlıklar da tuzlu ikramlıklar da hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  3 Yaş Erkek Çocuğu Doğum Günü Kıyafetleri

4Doğum Günü İkram Listesi

Doğum günü ikram listenizi tatlı ve tuzlu yiyeceklerden oluşturabilirsiniz. Pastanın yanında tatlı olmaz diye düşünmeyin. Tatlı atıştırmalıklar pastanın yanında ikram edilebilir. Çok aşırıya kaçmadan tatlı ikramlıklar hazırlayabilirsiniz. Tatlı ikramlıkların yanında tuzlu ikramlıklar da olmalı. Tuzlu kurabiyeler, poğaçalar, börekler, eğer istiyorsanız kısır gibi ikramlıklar da hazırlanabilir.

Doğum Günü Masaları Süslemeleri

Doğum günü için yapacağınız süslemeler de çok önemli. Evinizi ya da doğum günü mekanını süslerken nelere dikkat edeceğinizi bilmiyorsanız ve süsleme örneklerine göz atmak istiyorsanız Doğum Günü Masaları Süslemeleri isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!