Oje Desenleri, Modelleri, Renkleri ve Şekilleri

932

Tırnaklarınıza oje sürmeyi seviyorsanız ve farklı oje modellerini denemek istiyorsanız sizin için derlediğimiz oje desenleri fotoğraflarına göz atabilirsiniz.

Oje Desenleri İçin Harika Fikirler

Tırnaklarınıza düz renk bir oje sürmek istemiyorsanız farklı oje desenleri deneyebilirsiniz. Bu konuda çok usta olmanıza gerek yok. Hata yapsanız bile birkaç kez silip tekrar sürerek doğru sonucu elde edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri

1Converse Oje Desenleri

Converse deseni yapmak başlangıç için de oldukça kolaydır. Öncelikle renkli bir ojeyi tırnaklarınıza sürün. Ardından tırnağınızın ucuna beyaz oje sürün. Kürdanla siyah noktalar yapın ve beyaz ojeyle bağcıklar çizin.

2Pembe Kurdele ve Oje Desenleri

Biraz kokoş bir oje deseni yapmak istiyorsanız kolayca kurdele deseni yapabilirsiniz. Pembe renk, kurdeleyle beraber çok hoş duracaktır. Sadece pembe oje sürmek yerine bu görseldeki gibi kırık beyaz bir renk de kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri

3Çizgilerle Oje Desenleri Yapma

Çizgilerle oje desenleri yapmak hem yaygın kullanılan bir yöntem hem de pratik ama biraz dikkat gerekiyor. Yine de cetvelle çizilmiş gibi düzgün çizgiler elde etmek zorunda değilsiniz. Biraz eğri de olsa çok kötü durmayacaktır. İsterseniz bütün tırnaklarınızda aynı renk kullanıp ardından küçük, renkli noktalarla da farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

4Ojelerle İnek Deseni Yapmak

Tırnaklarınıza bir hayvanın desenini yapmak istiyorsanız inek sevimli bir tercih olabilir. Ayrıca inek deseni yapmak da nispeten kolaydır diyebiliriz. İneğin kendi desenlerine benzer desenleri tırnaklarınıza çizebilirsiniz. Bir tırnağınıza da sevimli bir inek yüzü yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Makyaj Markaları Listesi

5Penguen Desenli Ojeler

Penguenler çok sevimli hayvanlar ve tırnaklarda da çok sevimli duruyorlar. Bu desenleri yapmak oldukça kolay. Eğer isterseniz oyuncak yapımında kullanılan küçük, hareket edebilen gözleri de yapıştırabilirsiniz.

6Bulut Desenleri

İlkbahar ve yaz aylarında tırnaklarınızı mevsime uygun bir hale getirmek istiyorsanız bebek mavisi ve beyaz renkle tırnaklarınıza gökyüzü ve bulut çizebilirsiniz. Eğer oje desenleri yapmaya yeni başladıysanız bu desenler sizi zorlamayacaktır.

En Güzel Oje Desenleri

Tırnaklarınıza yepyeni desenler çizmek istiyorsanız sizin için derlediğimiz desenlere göz atabilirsiniz. Manikür ve pedikürün en büyük yardımcılarından olan tırnak törpüleri ve çeşitleri için Tırnak Törpüsü Çeşitleri Nasıl Kullanılır? isimli yazımızı okumanızı öneriyoruz.

oje-desenleri-8 oje-desenleri-9 oje-desenleri-10 oje-desenleri-11 oje-desenleri-12 oje-desenleri-13 oje-desenleri-7

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!