Örgü Çiçek Modelleri ve Yapılışları

771

Ev için dekorasyon eşyası, takı veya kıyafet aksesuarı… Her yerde kullanabileceğiniz, dekorasyondan aksesuara kadar her alanda eşsiz bir güzellik sunan, renkli ve birbirinden güzel örgü çiçek modelleri ile tanışmaya hazır mısınız? O halde buyurun yazımıza…

En Pratik Örgü Çiçek Modelleri

Örgü dünyasında her gün farklı modeller ortaya çıkıyor. Yaratıcılığın sınırlarının zorlandığı el işi dünyasının en yeni trendi olan örgü çiçek modelleri ve yapılışları bu yazıda! Siz de örgü örerek yaratıcı şeyler tasarlamayı, keyifli vakit geçirmenin yanı sıra yeni şeyler üretmeyi istiyorsanız yazımızı okuyarak çiçek örmeyi öğrenebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kanaviçe Çiçek Modelleri ve Desenleri

1Tığ yardımıyla çiçek örebilirsiniz

Tığ yardımıyla çiçek örmeye ne dersiniz? Modeldeki aşamaları takip ederek, temel el işi bilgi ve becerilerinizle harika işler ortaya çıkarabilirsiniz.

2Bazı aparatlar sayesinde de çiçek yapabilirsiniz

Satın alacağınız ufak bir örgü aparatı sayesinde de kendi çiçeklerinizi yapabilirsiniz.

4Yeşil iple çiçek sapı yapabilirsiniz

Ördüğünüz çiçeklere yeşil ipten sap ve yaprak da yapabilirsiniz. Böylece çiçekleriniz harika dekorasyon eşyasına dönüşecektir. Dilerseniz vazoya koyun dilerseniz saksıya… Tıpkı gerçek çiçekler gibi saksı ya da vazoya koyacağınız örgü çiçekler evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacaktır.

5Bebek patiğinde örgü çiçek kullanımı

Ördüğünüz çiçekleri kullanabileceğiniz pek çok yer var. Hırka, yelek, kazak, ayakkabı, battaniye, örtü, duvar, masa örtüsü ve daha pek çok şey… Örgü çiçeklerin kullanıldığı en güzel, en sevimli yer ise hiç şüphesiz bebeklerin minik ayaklarını ısıtan minik patikler! Bebeğiniz için ördüğünüz patiği örgü çiçeklerle süslemek oldukça hoş bir fikir olabilir.

Mutlaka incele:  Örgü Kazak Modelleri ve Açıklamalı Yapılışları

Örgü Çiçekler İle Yapabileceklerinizin Sınırı Yok!

Örgü çiçekleri kullanabileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Siz de el işi yapmayı seviyorsanız, hobi olarak örgü örüyorsanız çiçek örgülerle pek çok şey tasarlama imkanınız bulunuyor. En Güzel Örgü Çiçek Örnekleri ve Yapılışları yazımızı okuyarak örgü çiçeklerin farklı yöntemlerle yapılışını öğrenebilir, farklı örnekleri inceleyerek kullanım yerlerini görebilirsiniz.

örgü çiçek modelleri örgü çiçek modelleri-2örgü çiçek modelleri-6

örgü çiçek modelleri-11

örgü çiçek modelleri-13örgü çiçek modelleri-15

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!