Orta Yaş Abiye Modelleri, En Güzel 40 Yaş Elbise Modelleri

12362

Orta yaşlardaki bir kadın düğün, nişan, davet gibi bir güne katıldığında şık elbiselerle ortamda herkesin beğenisini kazanabilir. Orta yaş abiye modelleri aşırı kısa ya da işlemeli modeller yerine daha zarif ve oturaklı modeller olmalıdır.

Orta Yaş Abiye Modelleri İçin Harika Öneriler

Orta yaş abiye modelleri genellikle sade modellerden oluşuyor. Orta yaşlı bir kadına uygun abiye elbise arıyorsanız yazımızın geri kalanı size fikir verecektir.

Mutlaka incele:  Leopar Elbise Modelleri 2017 Trendleri

Yakası İşlemeli Orta Yaş Abiye Modelleri

orta-yas-abiye-1

Orta yaşlı kadınlar abiye tercihlerinde fazla aşırıya kaçmazlarsa daha hanım hanımcık bir görüntü ortaya çıkacaktır. Örneğin bu görseldeki gibi yakası işlemeli, düz ve tüllü bir elbise ve altına şık, mat renk bir ayakkabı giyebilirsiniz.

Dantelli Orta Yaş Abiye Modelleri

orta-yas-abiye-2

Dantelli elbiseler de orta yaştaki kadınlar için oldukça uydundur. Bu tarz, diz hizasının hemen altındaki, dantelli bir elbiseyi özel günlerde tercih edebilirsiniz. Renk olarak koyu kırmızı oldukça uygundur ancak koyu yeşil, gri, siyah gibi elbiseler de giyebilirsiniz. Yaz aylarında giyecekseniz bu görseldeki gibi bir ayakkabı seçebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Boydan Elbise Modelleri ve Fiyatları

Üst Kısmı Dantel Detaylı Elbise

orta-yas-elbise-3

Tamamen dantel detayları olan bir elbise giymek istemiyorsanız bu tarz, üst kısmında ve kollarında danteller olan şık bir elbise giyebilirsiniz. Boyunuz kısaysa diz üstü, uzunsa da diz altı bir elbise tercih edebilirsiniz. Bu elbiseyi bu görseldeki gibi açık ayakkabılarla kombinleyerek özel günlerinizde kullanabilirsiniz.

Uzun Kahverengi Orta Yaş Abiye Modelleri

orta-yas-elbise-4

Biraz daha dikkat çekici ve ağır bir elbise giymek istiyorsanız ve boyunuz da uzunsa bu renk, işleme detayları olan koyu renk bir elbise satın alabilirsiniz. Eğer yaz aylarındaysanız elbiseye modern bir hava katmak için görseldeki gibi açık bir ayakkabı giyebilirsiniz. Kış aylarında giyecekseniz de yine parlak bir ayakkabıyla elbiseyi tamamlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Abiye Kıyafet Modelleri ve Fiyatları

Topuklu Ayakkabı ve Elbise Kombinleri

Topuklu ayakkabılar kadınların vazgeçilmezleridir. Elbiselere de bambaşka bir hava katarlar. Her elbiseye uygun bir topuklu ayakkabı mutlaka vardır ancak mesele doğru elbise için doğru topuklu ayakkabıyı bulmaktadır. Eğer topuklu ayakkabı ve elbise kombinleri hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa Topuklu Ayakkabı ve Elbise Kombinleri isimli yazımız en güzel kombinleri yapmanızda size yol gösterecektir.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!