Birbirinden Güzel Pamuk Prenses Kostümü Örnekleri

1952

Kostüm partilerinde birbirinden farklı kostümler kullanılıyor ancak yetişkin kadınlar da çocuklar da pamuk prenses kostümü giymeyi çok seviyorlar. Bir kostüm partisine gidecekseniz ve biraz nostaljik bir seçim yapmak isterseniz siz de pamuk prenses kostümlerine göz atabilirsiniz.

Pamuk Prenses Kostümü İçin Harika Fikirler

Pamuk prenses kostümü modelleri genellikle birbirine benzeseler de bazen ayırt edici, farklı özelliklere sahip olabiliyorlar. Bu tarz kostümleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğer isterseniz bu kostümlere farklı aksesuarlar takarak tarz yaratabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Maske Boyama Şekilleri, Örnekleri ve Fikirleri

1Kısa Etekli Pamuk Prenses Kostümü

Pamuk prenses kostümlerinin eteği genellikle uzun oluyor ancak siz uzun etekli bir kostüm giymek zorunda değilsiniz. Ayrıca boyunuz kısaysa ve uzun etekli bir kostüm giymek istemiyorsanız da böyle bir kostüm tercih edebilirsiniz. Bu kostümü altın rengi topuklu ayakkabılarla ve kırmızı eldivenlerle kombinleyebilirsiniz.

2Geniş Yakalı Kostüm

Pamuk prenses kostümlerinin en belirgin özelliklerinden biri de geniş yakaları. Bu kostümler daha gösterişli duruyor. Görüntünüze biraz gösteriş katmak isterseniz böyle yakası olan bir kostüm giyebilirsiniz. Kostümünüzün yakası isterseniz daha farklı bir renk olabilir. Bu elbiseyi görseldeki gibi sarı fiyonklu siyah babetlerle kombinleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sindirella Kostümü Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri

3Payetli Kostüm

Pamuk prenses kostümlerinde genellikle payetler kullanılmaz ancak tabii ki böyle bir kural yok. Yani isterseniz payetli bir kostüm giyebilirsiniz. Renkler çok belirgin ve dikkat çekici olduğu için çok fazla payetli olmayan bir kostüm tercih etmeye özen gösterin. Bu elbiseyle mat, kırmızı ayakkabılar giyebilirsiniz.

4Çocuklar İçin Pamuk Prenses Kostümü

Kostüm tasarımcıları, kostümlerinde biraz daha özgün davranıyorlar. Bu şık ve göz alıcı elbiseyi çocuğunuzun çok seveceğinden emin olabilirsiniz. Özellikle eteğindeki detaylar kız çocuklarının çok hoşuna gidiyor. Bu elbisenin altına siyah bir yazlık rugan ayakkabı alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Korsan Kostümü Nasıl Yapılır? En Güzel Korsan Şapkası Modelleri

5Kırmızı Çiçekli Prenses Eteği

Pamuk prenses kostümlerinin eteğinde çiçekler pek fazla kullanılmasa da böyle bir kural yok. Hatta bu sarı, parıltılı eteklerle kırmızı çiçekler rahatlıkla kullanılabilir. Bu güzel kostümü kırmızı, rugan ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Pamuk Prenses Kostümleri

Bir kostüm partisi için pamuk prenses kostümü arıyorsanız aşağıdaki görseller karar vermenizde yardımcı olabilir. Ayrıca Prenses Sofia Konsepti, Prenses Sofia Elbisesi ve Kostümleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

pamuk-prenses-kostumu-6 pamuk-prenses-kostumu-7 pamuk-prenses-kostumu-8 pamuk-prenses-kostumu-9 pamuk-prenses-kostumu-10 pamuk-prenses-kostumu-11 pamuk-prenses-kostumu-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!