Birbirinden Güzel Parti Şapkası Örnekleri, Parti Şapkası Nasıl Yapılır?

Birbirinden güzel parti malzemeleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1822

En güzel partilerin en eğlenceli detayıdır parti şapkası. Hangi modelde olursa olsun keyifli havasıyla sizi parti havasına sokmaya yetecektir. Tek yapmanız gereken dilediğiniz tarzı seçip, malzemelerinizi hazır etmek olacaktır.

Rengârenk Şapkalar Her Modelde

Parti şapkalarının en keyifli yanlarından biri de hazırlık aşamasında yaptığınız yaratım sürecidir. Şapkanızın modeline karar verdikten sonra yapmanız gereken renk seçimi olacaktır. Sonra da bu özel şapkaların keyfini çıkarmak!

Mutlaka incele:  En Güzel Kına Etiketleri Tasarımları

1Bu yılın trendi: Flamingo

Geçen yıldan bu yana en popüler renk ve figürlerin başında flamingolar geliyor. Bu güzel hayvanların rengi, estetik yapısı ve kolay örneği çıkan figürü sayesinde her türlü aksesuar ve dekorasyon malzemesiyle kullanılmaya başlandı. Siz de flamingonun bir kopyasını alıp, makasla kalıbını çıkardıktan sonra iki adet olarak çoğaltabilirsiniz. Koni şeklinde alacağınız veya yapacağınız parti şapkanızın ön kısmına baş kısmını yerleştirebilir, kuyruk kısmını da arkasına denk gelecek şekilde yerleştirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Ucuz Parti Malzemeleri Nereden Alınır?

2Süslü hanımlar için ilk tercih

Renkli bir karton, birkaç renk parşömen kâğıdı ve yapıştırıcı ile kolayca yapabileceğiniz bir parti şapkası modeli, partide dikkatleri de üzerinize çekmenizi sağlayacak. Süslü ve cazibeli bir hava yaratmak istiyorsanız bu model tam size göre! Hem rengârenk bir model oluşturun, hem de yaratıcılığınızı özgürce haykırın.

3Çocuğunuz için de bir parti şapkası

Çocuğunuzun da partiye katıldığını ve bir parti şapkası ihtiyacı olduğunu düşünelim. Yaşına ve tabii zevkine uygun bir model bulabilmek için zorlanmanıza gerek yok. Renk bir kartonu dikdörtgen şekilde kestikten sonra bir tarafını dilediğiniz şekilde keserek şekillendirin. Kesme işleminiz tamamlandıktan sonra dikdörtgenin bir tarafını yapıştırıcı ile birleştirmek yapmanız gereken son işlem olacaktır. Unutmamanız gereken tek adım, çocuğunuzun baş ölçüsünü almak.

Mutlaka incele:  Eminönü Parti Malzemeleri Nereden Alınır?

Keçe. Hem doğal, hem kullanışlı

parti-sapkasi-ornekleri-parti-sapkasi-nasil-yapilir-6

Kolay şekil alan, uygun fiyatlı ve doğal bir malzeme keçe. Bu güzel malzemeyi her alanda kullanabileceğiniz gibi parti şapkası yapımında da rahatça kullanabilirsiniz. Hem alternatif seçiminizden dolayı takdir toplayacak, hem de bu rahat şapkayı her zaman takmak isteyeceksiniz. Ölçüsünü alacağınız şapkanızın üzerine dilediğiniz figür veya yazıyı yazabilir, partinizin konseptine uygun bir parti şapkası haline getirebilirsiniz.

parti-sapkasi-ornekleri-parti-sapkasi-nasil-yapilir-1 parti-sapkasi-ornekleri-parti-sapkasi-nasil-yapilir-7 parti-sapkasi-ornekleri-parti-sapkasi-nasil-yapilir-8 parti-sapkasi-ornekleri-parti-sapkasi-nasil-yapilir-9 parti-sapkasi-ornekleri-parti-sapkasi-nasil-yapilir-10 parti-sapkasi-ornekleri-parti-sapkasi-nasil-yapilir-11

parti-sapkasi-ornekleri-parti-sapkasi-nasil-yapilir-2

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!