Prenses Gelinlik Modelleri 2018 Trendleri

En güzel gelinlik modelleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2932

Prenses gelinliklerin modası asla geçmiyor. Hatta son yıllarda çok daha fazla trend oldu. Kabarık gelinliklerden hoşlananların ilk tercihi prenses gelinlikler oluyor. Siz de prenses gelinlik giymeyi hayal ediyorsanız prenses gelinlik modelleri 2018 trendlerine göz atabilirsiniz.

Prenses Gelinlik Modelleri 2018 Trendleri

Prenses gelinlik modelleri 2018 yılında da çok tercih edilecek gibi görünüyor. Tasarımcılar, 2018 için hazırladıkları gelinlikleri çoktan görücüye çıkarttı bile. Düğününüzde prenses gelinlik giymek istiyorsanız şimdiden model araştırmaya başlamalısınız.

Mutlaka incele:  Kalın Askılı Gelinlik Modelleri

1Düşük Omuzlu Prenses Gelinlik

Düşük omuzlar son yılların trendlerinden biri. Straplez giymek istemeyen ama askılı gelinliklerden de hoşlanmayanlar düşük omuzlu gelinliklere göz atabilirler. Prenses gelinlikler zaten göz alıcı göründüğü için üzerinde fazla süsleme olmayan bu sade gelinlik iyi bir tercih olabilir.

2Straplez Dantelli Gelinlik

Straplez gelinlik modelleri de prenses gelinliklerde çok kullanılıyor. Eğer straplez bir gelinlik giymek istiyorsanız üzerinizden kaymaması için bedeninize tam oturan bir model tercih etmelisiniz. Arkadan bağlanabilen bir gelinlik vücudunuza tam oturacaktır.

Mutlaka incele:  Dantel Askılı Gelinlik Modelleri 2016-2017

3Tek Omuzlu Gelinlik Modeli

2018 gelinlik trendleri arasında tek omuzlu gelinlikler de bulunuyor. Tek omuzlu bir gelinlik giyecekseniz saçınızla kapatmamaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde gelinliğiniz kapanacak ve özelliği net olarak anlaşılmayacaktır. Omuz olmayan yerde taşlar olursa gelinlik daha çok dengelenmiş olur ama taş istemezseniz sade kullanmanızda da sakınca yok.

4Straplez Uzun Kollu Gelinlik Modeli

2018 trend gelinlik modelleri incelemesi yaparken straplez gelinliklerin çok fazla tercih edildiğini görebilirsiniz. Eğer biraz farklı bir gelinlik giymek istiyorsanız straplez ve kolları uzun bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Kolları dantelli bu gelinlik çok şık görünüyor. Böyle bir gelinlik giyecekseniz eteği sade olabilir.

Mutlaka incele:  En Güzel 2018 Gelinlik Modelleri

5Sıfır Kollu Gelinlik Modeli

2018 gelinlik modası, prenses gelinlik sevenleri de düşünerek oluşturulmuş. Sıfır kollu gelinlikler de gelinlik modelleri arasında en çok sevilenlerden. Askılı gelinlikleri ve straplez modelleri sevmeyenler sıfır kollu gelinlikler tercih edebilirler. Üst kısmı tüllü bir gelinlik hoş bir seçim olacaktır.

Birbirinden Güzel Kapalı Prenses Gelinlik Modelleri

Tesettürlüyseniz ve prenses gelinlik giymek istiyorsanız sizin için hazırladığımız Birbirinden Güzel Kapalı Prenses Gelinlik Modelleri isimli yazımızdan en güzel kapalı gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!