Profesyonel Makyajda Güleryüzlü Hizmet: Sevil Önal

303

Uzun yıllardır edindiği tecrübeyi profesyonel alanda sürdüren Sevil Önal, gelin makyajından sahne makyajına birçok alanda hizmet veriyor. Sunduğu güleryüzlü hizmetiyle müşteri memnuniyeti sunan Önal, özel günlerde yanınızda.

Sevil Önal’dan Ücretsiz Teklif Al

Sevil Önal gigbi’de

Özellikle televizyon, sahne ve düğün makyajları konusunda uzmanlığı bulunan Sevil Önal, farklı kuaförlerle yaptığı işbirliği sayesinde tam kapsamlı bir hizmet veriyor. Önal, özel günleriniz için İstanbul içi ve şehir dışında sizinle.

Mutlaka incele:  Ümraniye Düğün Salonları Listesi

1Sevil Önal kimdir?

1971 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Sevil Önal, bir makyaj sanatçısı. Proje bazında TRT Haber, TRT Müzik ve TRT İstanbul Radyosu ile işbirliği içinde çalışan Önal, 45 yıllık tecrübesiyle müşteri memnuniyetini sağlıyor. Gelin makyajından televizyon makyajına kadar birçok alanda kurumsal yapılarla da çalışıyor.

2Gelin makyajları için özel hizmet

Sevil Önal, özellikle düğün ve gelin makyajlarında ilk tercihler arasında yer alıyor. Gelin adayları için ücretsiz prova makyajını atölyesinde yapan Önal, gelinlere özel hassas ürünler de tercih ediyor. Gelinler için gelinlik modelinden cilt tipine, yüz şeklinden isteğe göre tüm detayları gözden geçirerek, en uygun makyajı uygulayarak, özel günlerinde mutlu olmalarını sağlıyor. Gelinlere ise yalnızca hayallerindeki gelini anlatmak…

Mutlaka incele:  İstanbul DJ Kiralama Fiyatları

3Hassas ciltler için özel ürünler

Sevil Önal, ciltleri ve sağlıkları için özel ürünler kullanmayı tercih eden gelinler için %100 mineral makyaj ürünler kullanıyor. Bu sayede enfeksiyon ve alerji riskini sıfıra indiren Önal, özel günlerde içinizin rahat etmesine de yardımcı oluyor. Sizse, dilediğiniz makyajı anlattıktan sonra güvenle kendinizi Sevil Önal’a emanet ediyorsunuz.

Mutlaka incele:  Adile Sultan Sarayı Düğün Fiyatları 2017

4Birçok farklı alanda hizmet

Kına, nişan, porselen gelin makyajı, defile, gündüz-gece makyajları, dövme kapama, katalog çekimleri, klip, TV çekimleri gibi çok farklı alanlarda hizmet veren Sevil Önal, makyaj konusunda güvenle çalışabileceğiniz bir isim. Profesyonel makeup ürünleri ile çalışan Önal, aynı zamanda makyaj konusunda seminerler de veriyor.

5Sevil Önal’dan teklif isteyin

İstanbul içi ve şehir dışı olmak üzere tüm makyaj ve makyaj eğitimi taleplerine göre programını belirleyen Sevil Önal ile çalışmak için etkinliğinizden en geç 1 hafta önce kendisi ile iletişime geçin. Bütçenize uygun fiyatlarla, hayallerinize uygun hizmet alın.

Sevil Önal’dan Ücretsiz Teklif Al

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!