Resimli Magnet Modelleri

En güzel bebek aksesuar modelleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

819

Doğum günü, nişan, düğün gibi özel günlerde, gelen misafirlere o günü hatırlatacak hediyeler verilebilir. Böyle günlerde en çok tercih edilen hediyeliklerden biri de resimli magnet modelleridir. Özel günler için dağıtabileceğiniz magnet modellerini incelemek istiyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

En Güzel Resimli Magnet Modelleri

Resimli magnet modelleri yaptırmak istiyorsanız pek çok seçenek arasından kendi zevkinize uygun bir magnet bulabilirsiniz. Çerçeveli, çerçevesiz, şekilli bir çok magnet modeli var. Eğer isterseniz kendi istediğiniz tarzda da bir magnet yaptırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Bebek Çikolatası Süsleme Örnekleri

1Resimli Magnet Nerede Yaptırabilirim?

Resimli magnetleri fotoğrafçılarda ya da nikah şekeri yapan dükkanlarda yaptırabilirsiniz. Bu tarz magnetleri daha çok fotoğrafçılar yapıyor. Bulunduğunuz semtte çevrenizdeki fotoğrafçılara gidip bu magnetlerden yaptırabilirsiniz.

2Resimli Magnet 1 Yaş Modelleri

Resimli magnetler özellikle çocukların doğum günleri için sıkça tercih ediliyor. 1 yaşına girecek çocuğunuz varsa onun doğum günü için güzel bir magnet yapabilirsiniz. Üzerinde Disney’in sevimli karakterlerini bastırabilirsiniz. Sevimli karakterlerle süslenen magnetler buzdolaplarına çok yakışacak.

Mutlaka incele:  Bebek Mevlüt Kurabiyeleri Nasıl Yapılır?

3Resimli Doğum Günü Magnetleri

Resimli doğum günü magnetleri son yıllarda sıkça tercih edildiği için farklı tasarımlar görmek mümkün. Nasıl bir magnet hazırlatacağınızı bilmiyorsanız daha önce yapılmış magnetler size fikir verebilir. Matbaalardan, fotoğrafçılardan ya da nikah şekeri hazırlayan yerlerden katalog isteyerek modelleri inceleyebilirsiniz.

4Resimli Magnet Nasıl Yapılır?

Görseldeki gibi bir resimli magneti evde kendiniz yapmanız mümkün değil ancak keçeli bir çerçevenin ya da normal, küçük bir çerçevenin arkasına mıknatıs yapıştırarak güzel bir magnet yapabilirsiniz. Magnetlerin fiyatı çok pahalı olmadığı için bu tarz magnetler yapan yerler daha ucuza mal olabilir. Kendi yapacağınız magnetler için daha çok ücret ödemeniz gerekecektir. Magnet hazırlayan farklı firmalarla görüşerek en uygun fiyatı alabilir ve istediğiniz tarzda, güzel bir magnet yaptırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Lavanta Kesesi Malzemeleri Nelerdir?

Doğum Günü Magnetleri ve Modelleri

Çocuğunuzun doğum gününü yapacaksanız ve doğum gününe gelecek misafirlere anı olarak bir şey  vermek istiyorsanız magnetler iyi bir seçenek olabilir. Doğum günü magneti olarak hazırlatabileceğiniz pek çok magnet çeşidi var. En güzel magnet çeşitlerini incelemek için Doğum Günü Magnetleri ve Modelleri isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!