Rival de Loop Long Lasting Make Up Fondöten – Makyaj Deneyimim

668

Kusursuz görünmek isteyenlerin ve özel bir makyajın başlangıcı fondöten. Hepimiz cildimizi rahatsız etmeyecek, kusursuz gösterecek ve kapatıcılığı yüksek fondöten isteriz. Bu arayışımda karşılaştığım bir Rival de Loop Long Lasting Make Up fondöten deneyimi hakkında düşüncelerimi aktarmak istiyorum.

Rival de Loop Long Lasting Make Up Fondöten Deneyimi

Daha önce aynı markanın rujlarını kullanıp çok sevdiğim için birde fondötenini denemek istedim. Rossman indirimi sayesinde tanıştım da diyebilirim, çok uygun bir fiyata inmişti. Tester ürününü uyguladığım an çok sevdim diyebilirim. Fakat daha sonraki denemelerim için sevdiğimi söyleyemem. 

1Rival de Loop Long Lasting Make Up Fondöten Yapısı Nasıl?


Fondötenin yapısı hakkında, yüzünüze uyguladığınızda rahatsızlık vermediğini söyleyebilirim. Kapatıcılığı çok yüksek diyemesem de günlük kullanım için uygun. Sevdiğim yönü ise, Long Lasting isminden de anlaşılacağı gibi uzun süreli bir etki bırakıyor yani kalıcılığı yüksek. Fakat, çok fazla kapatıcılığı olmadığı için kalıcılık pek bir işe yaramıyor. 01 numarasını koyu tenliler bile kullanılabilir, çünkü tonu sabitlendiğini düşünüyorum.

Mutlaka incele:  2020'de Porselen Makyaj Fiyatları Ne Kadardır?

2Rival de Loop Long Lasting Make Up Fondöteni Nasıl Kullanmalıyım?

Fondöten deneyimi sırasında yüzünüze sürüp bekletirseniz büyük bir hayal kırıklığıyla karşılaşacaksınız. Diğer fondötenlerin aksine, şaşırtıcı bir şekilde yüzünüzde toplanıyor. Yapmanız gereken, bu fondöteni kullanırken çok pratik olmalısınız. Yüzünüze sürüp biraz beklettiğinizde birikme yapıyor ve asla dağılmıyor. Bu yüzden yüzünüze sürdüğünüz an dağıtmanız gerekmekte. Veya bir tavsiye olarak, makyaj süngeriyle bu sorunu yaşamayacağınızı düşünüyorum.

Mutlaka incele:  Evde Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri

Fondöten deneyimi hakkında son olarak benim fikrim, özel günlerde kullanım için sınıfta kaldı. Fakat yine de, fiyatı oldukça uygun olmasıyla birlikte günlük kullanım için tercih edilebilir. Benim için bir makyaj malzemesinin yüzüme rahatsızlık vermemesi çok önemli. Rival de Loop Long Lasting Make Up fondöten deneyimi için tek sevdiğim yanı bu diyebilirim.

Mutlaka incele:  CC Krem Nedir? En İyi CC Krem Tavsiyeleri

3Fondöten Seçimi-Karşılaştırması

Yine uygun fiyatlı bir fondöten olan Maybelline Affinitone Fondöten ile karşılaştırma yaparsak; mutlaka Maybelline seçin. İkisi arasında yaptığım fondöten deneyimi ve karşılaştırmasında Maybelline kesinlikle kapatıcılığı daha yüksek bir fondöten. Fakat ciltte yağlı görünüm istemiyorsanız Rival de Loop Long Lasting Make Up Fondöteni tercih edebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!