Romantik Hediye Fikirleri

En romantik fikirler için yazının sonunda bulunan galeriye de mutlaka göz atın!

2188

Sevgililer günü, evlilik yıldönümü ya da tanışma yıl dönümlerinde romantik hediye fikirleri konusundaki önerilere ihtiyaç artsa da aslında her zaman çiftlerin akıllarında birkaç hoş fikir bulunmalıdır. Çünkü hediye sadece özel günlerde alınan bir şey değil, sevgilinize jest yapmak ya da onu mutlu etmek istediğiniz zaman en güzel kurtarıcılardandır. Sevgilinize ya da eşinize alacağınız veya kendi ellerinizle hazırlayacağınız hediyenin romantik olması her zaman daha çok mutlu etmektedir.

Unutulmayacak Romantik Hediye Fikirleri

Çiçek ya da kalpli yastık gibi romantik etkisi olan bazı klasik hediyeleri alıp vermek artık iyi karşılanmamaktadır. Bir hediyenin unutulmayacak romantik bir etki bırakabilmesi için yaratıcılık ve yoğun duygularla hazırlanmış olması önemlidir. Aklınıza hemen fikirler gelmemiş olabilir, biz size yaratıcılık ve duygu dolu romantik hediye fikirleri sunduğumuzda sizin de yaratıcılığınız mutlaka harekete geçecektir.

Mutlaka incele:  Hediye Önerileri İçin Karaktere Göre Fikirler

1Klasikten vazgeçemeyenler için kırmızı gül demeti

Klasik hediyeler benim için vazgeçilmez diyenlerdenseniz bir demet gül güzel bir hediyedir. Ancak bu gülleri de yaratıcılıkla tasarlarsanız sevgiliniz için çok daha özel ve unutulmaz olacaktır. Daha yaratıcı bir demet gül hediye etmek için 11 adet kırmızı gül, bir adet de beyaz gül alın. Beyaz gül kırmızıların tam ortasında kalacak şekilde şık bir buket yaptırın. Beyaz gülün üzerine ‘her demette farklı bir gül olur, işte sen o beyaz gülsün’ yazın.

Mutlaka incele:  Karne Hediyesi Ne Olabilir?

2Özel not iliştirilmiş kol saati

Kol saati hem bayanlar hem de erkekler için seçilebilecek romantik hediye fikirleri arasında yer alır. Hediyeyi özel yapan ise üzerine kalbinizden gelen cümlelerle yazdığınız notlardır. Örnek vermek gerekirse ‘tüm vaktim sensin’ gibi cümleler olabilir.

3Puzzle şekline dönüştürülmüş aşk mektubu

Birlikte çekilmiş fotoğrafların puzzle şekline getirilip hediye edilmesi klasikleşmiş romantik hediye fikirleri arasında ilgisini yitirmiştir. Fotoğraf yerine sevgilinize ya da eşinize duygu dolu bir aşk mektubu yazıp puzzle haline getirdikten sonra hediye etmeniz çok daha özel ve anlamlı olacaktır.

4Birlikte karaoke bara gidin

Sevgiliniz ya da eşiniz şok edici sürpriz hediyelerden hoşlanan biriyse hiç beklemedi bir anda onu karaoke bara götürün. Sonra yine hiç beklemediği bir anda sahneye çıkıp mikrofonu elinize alın ve ikinizin şarkısını söyleyin. Bu sürprizin ardından onu sevdiğinizi hissettirecek her türlü hediye onu mutlu edecektir zaten.

Mutlaka incele:  Hediyelik Kitap Ayracı Yapımı, Modelleri ve Örnekleri

5Birlikte tüm gününüzü geçireceğiniz aşk filmleri

Bana en büyük hediye sevgilimle birlikte vakit geçirmek diye düşünen bir partneriniz varsa bu fikir ideal. DVD satan bir dükkana gidin 4-5 tane en güzel romantik filmlerden satın alın. Güzel anlamlı bir paket ve hoş sözler içeren notla birlikte hediye edin. Bütün gün birlikte film izlemenin tadını çıkarın.

Özel Günler İçin Romantik Hediye Fikirleri

Bu yazımızda sizlere sunduğumuz hediye fikirleri hem özel günler hem de hediye almak istediğiniz her gün için uygundur. Ancak ben daha da özel fikirler istiyorum, alacağım hediye evlilik yıldönümüme özel olsun diyorsanız gigbi.com’un hazırladığı ‘Evlilik Yıldönümü Hediye ve Sürpriz Önerileri’ yazısı tam size muhteşem fikirler verecek cinsten.

evlilik-yildonumu-hediyeleri-7 evlilik-yildonumu-hediyeleri-2

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!