Saç Yüzükleri İle Stiline Stil Katabilirsin

En güzel saç yüzükleri önerileri için yazının sonunda bulunan galeriye de göz atabilirsiniz.

1751

Son zamanlarda takı konusunda çok fazla trend ortaya çıktı. Artık yalnızca küpe, kolye, yüzük gibi sıradan takılar değil pek çok farklı seçenek oluştu. Vücut kolyesi, tırnak yüzüğü derken artık takılar saçlara da sıçradı. Eğer saç aksesuarlarını kullanmayı seviyorsanız bu trendi de çok seveceksiniz demektir. İşte son zamanların saç yüzükleri trendi.

Mutlaka incele:  Prenses Topuzu Modelleri, Tokası ve Gelin Başı Örnekleri

Saç Yüzükleri Fikirleri

Saçlara takılan halkalar ile harikalar yaratabilirsin. Bohem tarzını muhteşem bir şekilde ortaya çıkaran saç yüzükleri, aksesuar seven kadınlar için birbirinden güzel fikirler sunuyor.

1Saç yüzükleri, saçlara takılan halkalardan oluşuyor.

Saç modelini daha da ortaya çıkararak harika bir görünüm sergileyen saç yüzükleri, özellikle bohem stili harika bir şekilde yansıtıyor. Son birkaç sezondur popüler hale gelen saç örgüsü modeli, bu trendle birleştiğinde ortaya gerçekten harika bir sonuç çıkıyor. Özellikle festival stili ya da tatil stili gibi trendleri takip ediyorsanız bunu uygulamak için vakit kaybetmeyin. Saçlarınıza yandan farklı örgüler yapın ve halka küpeleri bu örgülerin aralarına takın.

2Stilinize farklılık katmak için uygulayabileceğiniz harika bir trend.

Saçlarınızın bir kısmını açık bırakıp bir kısmını örerek çok şık bir saç şekli oluşturabilirsiniz. Son zamanlarda böyle tek taraflı salık saçlar oldukça popüler. Bir de bu saç modeline, saç küpesi trendi eklendiğinde harika bir görünüm oluşturulabiliyor. Bu saç şeklini plajda, festivalde ya da günlük olarak yapabileceğiniz gibi özel günlerde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Mor Saç Modelleri Tavsiyeleri

3Saç yüzükleri ile bohem bir tarz yakalamak mümkün.

Bohem tarzınızı pekiştirmek istiyorsanız, altın ve gümüş renklerdeki saç yüzüklerini salaş olarak ördüğünüz saçlarınızda tercih edebilirsiniz.

4Normal küpelerle de bu trendi kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Saç küpeleri pek çok yerde satılsa da normal halka küpelerle de bu trendi uygulayabilirsiniz. Eğer saç küpesi bulamıyorsanız herhangi bir yerden alacağınız ince halka küpelerle harika bir sonuç elde edebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken kısım halka küpelerin sıkıştırılabilir bir modele sahip olması. Böylece saçınıza geçirdikten sonra elinizde iyice sıkıştırabilir ve düşmesini engelleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Gelin Topuzu Modelleri

5Farklı saç yüzükleri ile ile bambaşka modeller yaratabilirsiniz.

Yalnızca düz, ince bir halka küpe ile değil şekilli birçok küpeyi de saçlarınıza takabilirsiniz. Sol görseldeki gibi halka küpelerin arasına bir adet sallanan küpe takarak hoş bir görünüm yaratabilirsiniz. Ya da tamamını farklı figürlere sahip küpelerden oluşturabilirsiniz. Saç küpesini seçmek tamamen sizin zevkinize kalmış.

6Renkli ve abartılı küpelerle hippi stilini pekiştirebilirsiniz.

Tüylü, renkli taşları olan ve büyük küpelerle de bu trendi uygulama şansınız var. Rengarek küpeleri saçlarınıza takarak hippi stilini harika bir şekilde uygulamış olabilirsiniz. Renkli tüyler de yine saçlarda harika bir görünüm yaratabilir. Bu şekilde son derece stil sahibi görünmeniz mümkün.

7Saç örgülerini saç yüzükleri ile daha farklı hale getirebilirsiniz.

Saçınızı ördükten sonra saç yüzükleri ile renklendirebilirsiniz, bu sayede sıradanlıktan kurtulmanız da mümkün olacaktır.

8Gençlere fikir verecek saç yüzüğü kullanımı

Özellikle gençler düğün, nişan gibi özel günlere hazırlanırken kendi tarzlarından da ödün vermemek isterler. Bu durumda klasik saç modellerini küçük dokunuşlarla kendi stilinize adapte etmek için saç yüzükleri kullanabilirsiniz.

sac-yuzuk sac-yuzukleri sac-yuzukleri2

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!