Sindirella Kostümü Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri

2154

Sindirella çok sevilen bir masal kahramanı. Özellikle kız çocukları Sindirella’ya bayılıyor. Onun baloda giydiği kıyafete benzer kıyafetleri de giymeyi çok seviyorlar. Sindirella kostümü sadece çocukların değil kadınların da en sevdiği kostümlerden..

Sindirella Kostümü İçin Harika Fikirler

Sindirella kostümü de aynı Pamuk Prenses kostümü gibi birbirine çok yakın tasarımlardan oluşuyor. Bazı kostümlerde farklı aksesuarlar ve kumaşlar kullanarak yeni tarzlar oluşturulmuş. Eğer klasik bir kostüm yerine biraz daha süslü ve gösterişli bir kostüm arıyorsanız siz de kendi kostümünüze aksesuarlar ekleyerek yeni bir tarz oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En İyi Kostüm Partisi Fikirleri

1Omuz Kısmı Tüllü Sindirella Kostümü

Sindirella kostümlerinde tüller bol bol kullanılıyor. Bir prenses kostümü olduğu için gösterişli olmasını sağlayacak her şey kullanılıyor. Bu omuz kısmında opak tüller olan kostümü, kostüm partileri için tercih edebilirsiniz. Ayakkabı olarak da metalik renkte bir ayakkabı giyebilirsiniz.

2Kısa Etekli Sindirella Kostümü

Sindirella kostümlerinde kısa etek pek fazla gördüğümüz bir şey değil ancak bu güzel renklerle ve kumaşlarla kısa bir kostüm de rahatlıkla yapılabilir. Uzun bir kostümle sıkılacağınızı düşünüyorsanız, boyunuz kısaysa ve uzun bir kostüm giymek istemiyorsanız böyle bir kostüm tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Korsan Kostümü Nasıl Yapılır? En Güzel Korsan Şapkası Modelleri

3Tüllü Etekli Sindirella Kostümü

Sindirella’nın kostümüne çok benzeyen bu gösterişli elbise aynı masallardan çıkıp gelmiş gibi görünüyor. Özellikle eteğindeki ve omuzundaki tüller tam prenseslere layık görünüyor. Kalın etek kumaşı da kostüme ayrı bir hava katıyor.

4Kabarık Tüllü Etekli Kostüm

Normalde Sindirella’nın eteği bu kadar tüllü ve bu kadar kabarık değil. Bu elbise Sindirella’nın elbisesinden biraz daha modern ve günümüze uyarlanmış bir elbise. Ancak yine de gösterişli olduğunu söyleyebiliriz. Sindirella’nın elbisesinden biraz daha koyu bir renk olan bu elbise kostüm partilerinin gözdesi olacaktır.

Mutlaka incele:  Aslan Kostümü Nasıl Yapılır? Birbirinden Güzel Örnekleri

5Çocuklar İçin Sindirella Kostümü

Bu kostümün tüller dışında çok hoş işlemeleri var. Başındaki aksesuar ve boynundaki choker tarzdaki kolye de kostümü tamamlayan parçalardan. Çocuk için uygun olacak bir ayakkabı arıyorsanız da metal rengi bir babet satın alabilirsiniz.

En Güzel Sindirella Kostümleri

Sindirella kostümü giymek istiyorsanız ancak henüz karar veremediyseniz sizin için derlediğimiz modellere mutlaka göz atmalısınız. Ayrıca Birbirinden Güzel Pamuk Prenses Kostümü Örnekleri isimli yazımızı okumayı unutmayın.

sindirella-kostumu-6 sindirella-kostumu-7 sindirella-kostumu-8 sindirella-kostumu-9 sindirella-kostumu-10 sindirella-kostumu-11 sindirella-kostumu-12

 

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!