Sınıf Kapısı Süsleme

En güzel okul fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

4008

Yeni yıl, öğretmenler günü, 23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim gibi günler için sınıf kapısı süslenebilir. Sadece özel günler için değil sınıfa hoş bir hava katmak için de kapıyı süsleyebilirsiniz. Sınıf kapısı öğrenciler ve öğretmen eşliğinde güzelce süslenir. Sınıfınızın kapısını süslemek istiyorsanız ve sınıf kapısı süsleme ile ilgili örneklere ihtiyacınız varsa yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Beylikdüzü Anaokulları

En Güzel Sınıf Kapısı Süsleme Örnekleri

Sınıf kapısı süsleme kolay ve zevkli bir etkinliktir. Öğrencilerin hem eğlenmesini hem de takım çalışması içerisinde bulunmasını sağlamak için sınıf kapısını süsleyebilirsiniz. Öğrencilerle beraber ortak bir çalışma içerisinde bulunarak eğlenceli bir etkinlik hazırlayabilirsiniz.

1Bulutlu Sınıf Kapısı

Sınıfınıza eğlenceli bir giriş olmasını istiyorsanız bulutlu bir süsleme yapabilirsiniz. Görseldeki gibi papatyalar hazırlamak öğrencileri çok eğlendirecektir. İsterseniz papatyaların ortalarına öğrencilerin fotoğraflarını da yapıştırabilirsiniz.

2Gökkuşağı Kapı Süsleme

Sınıfınızın kapısına sade ve hoş bir süsleme yaptırmak istiyorsanız gökkuşağı süsleme yapabilirsiniz. Bu tarz bir süsleme öğrencileri zorlamayacaktır. Gökkuşağın birbirinden güzel renklerini kullanarak kapınızı süsleyebilirsiniz. “Hoşgeldiniz” yazacaksanız yine gökkuşağının renklerini tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Okul Öncesi Yeni Yıl Etkinlikleri Fikirleri

3Kardan Adamlı Kapı Süsleme

Sınıfınızın kapısını isterseniz mevsimlere uygun da süsleyebilirsiniz. Kış ayına uygun kardan adamlı bir süsleme çok hoş görünecektir. Karton ve pamuk kullanarak güzel bir süsleme yapabilirsiniz. Sınıfınızdaki öğrencilerin fotoğraflarını ve isimlerini de kapının üzerine yapıştırabilirsiniz.

Birinci Sınıf İçin Keçe Kapı Süsleme

sınıf kapısı süsleme

Birinci sınıf için sınıf kapısını keçe ile süsleyebilirsiniz. Keçeden yaptığınız oyuncaklarla sınıfınızın kapısını süsleyebilirsiniz. Keçe ucuz ve kolay bulunan bir malzemedir ayrıca keçeden ürünler hazırlamak da çok kolaydır. Rengarenk keçelerle sınıfınızın kapısı için güzel bir süsleme yapabilirsiniz. Çocuklar keçe ile süsleme yaparken çok eğlenecekler.

Mutlaka incele:  Okul Öncesi İlk Gün Etkinlikleri

4Balonlarla Kapı Süsleme

Sınıfınızın kapısını balonlarla süslemek isterseniz bu görseldeki gibi küçük balonlar ya da toplar kullanabilirsiniz. Top kullanacaksanız bu topların ağır olmamasına özen gösterin. Ağır toplar zaman içerisinde kağıdı yırtarak kapı süsünüze zarar verebilir. Daha hafif toplar daha kullanışlı olacaktır. Keçeden de top yapabilirsiniz.

En Güzel Anasınıfı Kapı Süsleri Örnekleri

Anasınıfı öğretmeniyseniz ve sınıfınızın kapısını süslemek istiyorsanız En Güzel Anasınıfı Kapı Süsleri Örnekleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!