Taksim Fasıl Mekanları Önerileri

1087

Hayatın stresinden ve koşturmacasından biraz olsun uzaklaşabilmenin en iyi yolu, güzel mekanlar keşfetmektir. Taksim fasıl mekanları ile akşamınızı fasıl eşliğinde yemek yiyerek geçirmeye ne dersiniz?

En İyi Taksim Fasıl Mekanları

Eğer siz de sevdiklerinizle birlikte keyifli bir akşam geçirmek için fasıl tercih edenlerdenseniz, sizin için derlediğimiz Taksim fasıl mekanları listesine mutlaka göz atmalısınız.

1Latife Hanım Meyhanesi

Taksim fasıl mekanları arasında en bilinen mekanlardan biri olan Latife Hanım Meyhanesi, personelinin güler yüzlü olması, lezzetli mezeleri ve en önemlisi de nostaljik bir dekorasyona sahip olmasıyla adını duyurmuş yerlerden biri. Fasıl eşliğinde lezzetli yemekler yemek istiyorsanız Taksim’deki en iyi seçenekler arasında yer alıyor.

Mutlaka incele:  Kadıköy Gezilecek Yerler Listesi - Kadıköy'de Nereye Gidilir?

Telefon: 0212 293 00 68 – 0212 293 00 69

Adres: Şehit Muhtar Mahallesi, İstiklal Caddesi, Bekar Sokak, No 22/A, Beyoğlu, İstanbul

2Boncuk Taksim Fasıl Mekanları

Hem Türk hem de Ermeni mutfağının en leziz yemeklerini bulabileceğiniz Taksim fasıl mekanları arasında yer alan Boncuk’ta fasıl keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Telefon: 0212 243 12 19 – 0212 252 82 12

Adres: Nevizade Sokak 7A Balıkpazarı, Beyoğlu – İstanbul 

3Cumhuriyet Meyhanesi

Fasıl dendiğinde akla gelen en eski meyhanelerden biri olan Cumhuriyet Meyhanesi, hem harika menüsü hem de keyifli ortamıyla tercih edilesi görünüyor.

Telefon: (0212) 243 64 06

Adres: Balık Pazarı Sahne Sokak 47, Beyoğlu İstanbul 

4Feraye Meyhane Taksim Fasıl Mekanları

Akdeniz ve Ege mutfaklarının en lezzetli yemeklerini yiyebileceğiniz ve elbette fasıl eğlencesiyle keyifli bir akşam geçirebileceğiniz Taksim’deki en iyi mekanlardan biri.

Mutlaka incele:  Avrupa Yakası Pastacılık Kursu Listesi

Telefon: (0212) 244 74 72

Adres: Balo Sokak 1, Beyoğlu İstanbul 

5Aret’in Yeri

Kendinizi son derece rahat hissedeceğiniz ve rakı eşliğinde muhteşem fasıl eğlencesine tanık olabileceğiniz Aret’in Yeri, en iyi mekanlar arasında yer alıyor.

Telefon: 0212 292 10 10

Adres: Aret’in Yeri, Beyoğlu, Hasnun Galip Sokak, İstanbul (Hasnun Galip Sokak’ta)

6Müdavim Meyhane Taksim Fasıl Mekanları

Taksim, Nevizade’de bulunan bu mekan da fasıl eğlencesi ile harika et yemekleri yiyebileceğiniz en harika yerlerden biri.

Telefon: 0541 515 81 21

Adres: Hüseyinağa, Kameriye Sk. No:7, 34435 Beyoğlu/İstanbul (Peyote sokağı)

7Lipsos Restaurant

Her mevsim gidebileceğiniz ve Beyoğlu’nun muhteşem havasıyla fasıl eğlencesinin tadını çıkarabileceğiniz bu mekan da Taksim fasıl mekanları içerisinde lezzetli menüsüyle dikkat çekiyor.

Telefon: 0212 251 02 98

Adres: Lipsos Restaurant, Kameriye Sokak, İstanbul (Nevizade’de, Peyote sokağında (Kameriye Sokak))

9Eleos Taksim Fasıl Mekanları

Harika dekorasyonuyla büyüleyecek Eleos, kendinizi Ege’de hissedebileceğiniz harika Rum meyhane kültürüyle tercih edilebilecek en iyi fasıl mekanları arasında yer alıyor.

Telefon: 0212 244 90 90

Adres: Eleos Restaurant, Beyoğlu, İstanbul (Narmanlı Han sol çaprazı, Hidıvyal Palas’ta)

10Avlu Ocakbaşı

Eğer akşamınızı keyifli yapacak şeyin lezzetli bir masa ve kulağa hitap eden harika müzikler olduğunu düşünüyorsanız Beyoğlu’nda bulunan Avlu Ocakbaşı Taksim fasıl mekanları arasında kesinlikle en ideal yerlerden biri.

Telefon: 0212 244 97 25

Adres: Avlu Ocakbaşı – Yeni Nesil Meyhane, Beyoğlu (GS Lisesi’nin solundaki cadde üzerinde)

11Salash Fasıl

Eski gazinoların nostaljik havasında Türk mutfağının en özel mezeleri, ara sıcakları ve ana yemekleriyle eğlenceli bir gece geçirmek istiyorsanız, Salash Fasıl’a bir şans verebilirsiniz.

Adres: Asmalı Mescit Mahallesi , İstiklal Caddesi Terkoz Çıkmazı No: 4 Kat : 4 Beyoğlu

Telefon : +90 212 245 07 02

İstanbul Canlı Müzik Mekanları

Fasıl size hitap etmiyorsa üzülmeyin çünkü İstanbul’da eğlenmek için çok fazla seçenek var. En güzel İstanbul canlı müzik mekanlarını listelediğimiz yazıya göz atarak, size en uygun mekanı bulacağınızı umuyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!