Tesettür Bindallı Modelleri 2016-2017 Trendleri

En güzel tesettür bindallı modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

1506

Düğünden önceki son adım olan kına gecesinde çoğunlukla bindallı tercih ediliyor. Tesettür bindallı modelleri de oldukça popüler. Sizin için birbirinden güzel ve göz alıcı tesettür bindallı modelleri sunduk. İşte, o modeller…

En Güzel Tesettür Bindallı Modelleri

Kına gecenizde göz alıcı görünmenizi, tabiri caiz ise tıpkı “Hürrem Sultan” gibi görünmenizi sağlayacak en güzel tesettür bindallı modelleri ile tanışmaya hazır mısınız?

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Kına Aynası Süsleme Örnekleri

1Kına gecesinin sembolü kırmızı!

Kına gecesi denildiğinde akla ilk gelen şeylerden biri kırmızıdır! Bu yüzden kına gecesinin sembolü olan kırmızı rengini kıyafetinizde de taşıyabilirsiniz. Kırmızı tesettür bindallı modeli ile tüm gözler sizin üzerinizde olacak.

3Gösterişli yaka detayı

Kabarık duruşu ve gösterişli yaka detayı ile harika bir görünüme sahip olabilirsiniz. En sevilen tesettür bindallı modelleri arasında yer alan bu model sarı tonlarında harika bir başörtü ile kombinlenmiş.

4Geniş kollu tesettür bindallı modelleri

Farklı bir bindallı tercih etmek istiyorsanız geniş kollu bu bindallı ilginizi çekebilir. Yeşil ve sarının bir arada kullanıldığı bu modeldeki gibi bir kına kıyafeti size de çok yakışacaktır.

5Farklı ve şık aksesuarlardan faydalanabilirsiniz

Tesettür bindallı modelleri farklı aksesuarlar ile birleştirilebilir. Bunlardan biri de modeldeki gibi alnınıza takabileceğiniz bir aksesuar. Kına kıyafetiniz ile uyumlu taşlarla tasarlanan bu tarz aksesuarlar sıra dışı görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

Mutlaka incele:  En Güzel Kına Kutuları Örnekleri ve Çerez Kesesi Yapılışları

6Geniş etekli tesettür bindallı modelleri

Kına geceniz için giyeceğiniz kıyafetin gösterişli olmasını isteyebilirsiniz. Bunun için daha geniş etekli modelleri tercih edebilirsiniz. Kına gecesi geleneksel bir olgudur. Bunun için geleneksel detaylarla hazırlanan bir kına kıyafeti seçebilirsiniz. Renk konusunda da yeşili seçenekleriniz arasına eklemelisiniz.

Kına Gecesi Hazırlıklarınızı Yaptınız Mı?

Kına gecesi, tıpkı nişan ve düğün töreni gibi her detayının planlanması gereken önemli bir gündür. Düğünden önceki son adım olan kına gecesinde süsler konusunda da bizden fikir alabilirsiniz. Kına Gecesi Süsleri Nasıl Yapılır? yazımızı okumanız yeterli!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!