Ünlülerin Saç Modelleri

587

Tasarımcılar tüm dünyaya yeni saç tasarımlarını kabul ettirebilmek için doğru adres olarak ünlü isimleri görüyorlar. Haklılar da. Magazin değeri yüksek ünlülerin aşk hayatları, yaşam tarzları, alışveriş markaları hep merak ve ilgi konusu olmuştur. Elbetteki, ünlülerin saç modelleri de bu listenin başlarında yer alır.

Ünlülerin Saç Modelleri İle İlham Veren Fikirler

Ünlülerin yeni saç modelini bir kare fotoğrafla instagram hesabında ya da twitter adresinde paylaşması yetiyor, o saçın trend olamasına, tüm gençlerin dikkatini çekmesine.

Mutlaka incele:  Röfleli Saç Modelleri ve Yapılışları

1Şeker pembesine yeni yorum

Instagram hesabında, “Şimdi duştan çıktım, saçlarımı kurutacağım” edasıyla şeker pembesi saçlarının öne çıktığı paylaşımı ile şeker pembesi furyasını körükleyen Bella Hadid, saç tasarımcısıyla arası iyi olan ünlülerden.

2Şeker pembesi demişken

Daha koyu ve oturmuş bir ton ile 2016 saç tasarım renklerinde en çok dikkat çeken yine şeker pembesi oldu. Genç oyuncu Elle Fanning 2016 için şeker pembesi diyen ünlülerden oldu. Ama daga koyu, daha oturmuş ve daha seksi bir ton ile…

Mutlaka incele:  Esmer Tene Yakışan Saç Renkleri İçin Etkileyici Öneriler

3Cara’ya yaz geldi

Genç oyuncu ve model Cara Delevingne yeni saç tasarımı ile çok şaşırtan ünlülerden oldu. Daha orta yaşa hitap eden omuz hizasındaki saç kesimi ile yaşıyla sıkıntısı olan hayranlarına bir iki makas darbesiyle nasıl birkaç yaş büyüyeceklerinin ipucunu vermiş oldu.

4Amerika’da platin akımının öncüleri: Jennifer Lawrence ve FKA Twigs

fkatwigs

Platin saçlar dönem dönem hep trend olmuş, orta yaşın yaşlanmaya göz kırptığı bir renk olmaktan çıktı. Ünlü oyuncular, şarkıcılar, modeller platin saçları ile Amerika sokaklarında fink atmaya başladı. Bu akımın 2016 öncüleri ise Jennifer Lawrence ve FKA Twigs oldu. Özellikle rasta gibi uç bir modelde platinin ne kadar güzel durduğunu fark ettiniz mi?

Mutlaka incele:  Abiye Üstü Saç Modelleri

5Dağınık ve kahküllü

Selena Gomez… Genç neslin peşinden koştuğu, onun gibi olmak için birbiriyle yarıştığı bir yıldız… Her yaptığı ile gençlere ilham veren güzel yıldız artık 23 yaşında ve ben büyüdüm sinyalini uzun ve dağınık saçlarıyla verdi. Ama ne olur ne olmaz diyerek bir kahkül ile de bu ağır saç kesimini yumuşatmayı ihmal etmedi. E sonra ne oldu? Bir iki avm gezince anlaşıldığı gibi her on genç kızdan üçünü kahküllü görür olduk… Peki bu akım genç kızlara yakıştı mı? Bizce oldu, yakıştı…

Ve diğerleri…

Katy Perry
Katy Perry
Rihanna
Rihanna
Miranda Kerr
Miranda Kerr

 

 

Cara Delevingne ve Suki Waterhouse
Cara Delevingne ve Suki Waterhouse
En Güzel Yeşil Saç Modelleri

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!