Birbirinden Güzel Uzun Hırka Modelleri

Birbirinden güzel kadın giyim fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

2917

Kışın gelmesiyle birlikte kışlıklar da kaldırıldığı yerden çıkarıldı ve kışlık kombinler yapılmaya başlandı. Uzun hırka modelleri kışın yapacağınız kombinlerde sizin için kurtarıcı parçalar olabilir. Ayrıca sıcak tuttuğu için kışın da eğer isterseniz ince şeyler giyebilirsiniz.

Uzun Hırka Modelleri İçin Harika Öneriler

Uzun hırka modelleri genellikle günlük elbiselerle ve spor kombinlerle giyiliyor. Alışverişe çıkarken, arkadaşlarınızla öğle yemeğine giderken ya da ofiste uzun hırka giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğünde Gelinin Kız Kardeşi Ne Giymeli?

1Bordo Uzun Hırka Modelleri

Bordo renk kış aylarına çok yakışıyor. Beyaz, gri gibi renklerde bordo renk bir kazağı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu uzun bordo hırkayı görseldeki gibi diz üstü bir kışlık elbiseyle ve kısa çizmelerle kombinleyebilirsiniz.

3Uzun Hırkayla Topuklu Ayakkabı Kombini

Daha modern kombinler için hırkanızı topuklu ayakkabılarla da giyebilirsiniz. Bu görseldeki gibi ayakkabınızın hizasına kadar uzanan bir hırka kullanabilirsiniz ancak böyle bir kombin için de boyunuzun uzun olması gerekiyor.

4Desenli Uzun Hırka

Desensiz, normal hırkalar size sıradan geliyorsa bu tarz, desenli ve renkli hırkalar kullanabilirsiniz ancak karmaşık bir görüntü olmaması için kombininizi sade ve tek renklerden seçmelisiniz. Ayakkabı olarak da yine tek renk ve desensiz ayakkabılar giyebilirsiniz.

5Salaş Uzun Hırka Modelleri

Düz modelli bir hırka size sıkıcı geliyor olabilir. Biraz daha renkli ve hareketli bir hırka giymek isteyebilirsiniz. Hırkanızın belli bir kesim modeli olmasına hiç gerek yok. Bu tarz, asimetrik ve renkli hırkalar da günlük kombinlerinizle uyumlu olacaktır. Yine karmaşık bir görüntü olmaması için kıyafetlerinizi tek renk ve desensiz seçebilirsiniz.

Mutlaka incele:  2016-2017 Kot Pantolon Kombinleri

6Bol, Uzun Hırka Modelleri

Bol hırkalar ince ve dar hırkalara göre daha rahattır. Kıyafetlerinizin üstüne tek renk, büyük ilmikli ve bol bir hırka giyebilirsiniz. İçine giydiklerinizin çok önemi yok ama karışık bir görüntü oluşturacak şeyler giymemenizi öneriyoruz.

El Örgüsü Hırka Modelleri ve Yapılışları

Aradığınız hırkayı bulamadıysanız kendiniz de örebilirsiniz. Başta hata yapsanız da zamanla, deneme yanılma yöntemiyle kendinize hırka örebilirsiniz. En güzel el örgüsü hırka modelleri için El Örgüsü Hırka Modelleri ve Yapılışları isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

uzun-hirka-modelleri-7 uzun-hirka-modelleri-8 uzun-hirka-modelleri-9 uzun-hirka-modelleri-10 uzun-hirka-modelleri-11 uzun-hirka-modelleri-12 uzun-hirka-modelleri-13

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!