Vampir Kostümü Nasıl Yapılır? Birbirinden Güzel Örnekleri

1963

Vampir kostümü son yıllarda vampir temalı filmlerin ve dizilerin artması sebebiyle çok sık kullanılıyor. Özellikle vampir cosplayi yapan kişiler özel tasarım vampir kostümü tercih ediyorlar. Siz de cadılar bayramı ya da diğer partiler için vampir kostümleri giyebilirsiniz.

Vampir Kostümü İçin Harika Fikirler

Vampir kostümü genellikle kırmızı ve siyah temalı oluyor. Siyah ve kırmızı renk bir araya geldiğinde hem gotik bir hava kattığı için hem de biraz gizemli bir görünüm oluşturduğu için bu renkler tercih ediliyor.

Mutlaka incele:  Parti Organizasyon Fikirleri

1Tül Detaylı Vampir Kostümü

Kadınlar partilerde vampir kostümlerini pek tercih etmeseler de bu kostümler çok farklı ve şık olabiliyor. Bu tül detaylı kostüm, partiler için çok şık olabilir. Altına da siyah ve kırmızı renkler içeren bir topuklu ayakkabı giyerek elbisenizi tamamlayabilirsiniz.

2Kırmızı Etekli Vampir Kostümü

Biraz farklı bir kostüm arayışındaysanız bu kırmızı renk ağırlıklı ve kırmızı etekli kostümü tercih edebilirsiniz. Bu kostümde olduğu gibi üstünde vampir çizimi olan bir kostüm giymek zorunda değilsiniz. Ayakkabınız ise kırmızı renkte olabilir.

Mutlaka incele:  Maske Boyama Şekilleri, Örnekleri ve Fikirleri

3Siyah Kostüm

Vampir kostümlerinde kırmızı ve siyah ağırlıklı olarak kullanılsa da siz böyle bir kostüm giymek zorunda değilsiniz. Daha tehlikeli ve daha gotik görünmek istiyorsanız tamamı siyah bir kostüm de giyebilirsiniz. Hatta yüzünüze bir makyaj yaparak vampir gibi de görünebilirsiniz.

4Gri Tişörtlü Kostüm

Kostümünüzün bütün parçaları vampir temalı olmak zorunda değil. İçine biraz günlük hayattan da parça ekleyebilirsiniz. İçine günlük bir tişört giyerek insan içine karışmış bir vampir görünümü verebilirsiniz. Böyle bir kostüm için sadece pelerin yeterli olacaktır. Bütçeniz düşükse oldukça ideal bir kostüm olur. Gerekli etkiyi makyaj hileleriyle verebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Cadılar Bayramı Kostümleri İçin Fikirler

5Asalı Kostüm

Kostümünüze biraz “vampir kralı” efekti vermek istiyorsanız bir asa kullanabilirsiniz. Özellikle kostüm satan yerlerde bu tarz asaları bulmak mümkün. Eğer isterseniz internetten de sipariş verebilirsiniz. Biraz günlük, biraz vampir temalı kıyafetlerle şık bir kostüm yapabilirsiniz.

Kostüm Partisi İçin Fikirler, Öneriler ve Tavsiyeler

Eğer bir kostüm partisine katılacaksanız ve farklı şeyler yapmayı düşünüyor, farklı fikirler edinmek istiyorsanız Kostüm Partisi İçin Fikirler, Öneriler ve Tavsiyeler isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

vampir-kostumu-6 vampir-kostumu-7 vampir-kostumu-8 vampir-kostumu-9 vampir-kostumu-10 vampir-kostumu-11 vampir-kostumu-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!