Wet n Wild Comfort Zone Far Paleti – Makyaj Deneyimlerim 1

644

Göz makyajı olmazsa olmazım diyorsanız, bu farla mutlaka tanışmalısınız! Göz makyajı için en kullanışlı ve ideal tonları bir araya toplayan Wet N Wild Comfort Zone far paleti hakkında bahsetmek istiyorum. Tek palet ile harika makyajlar yapabilirsiniz.

Wet n Wild Comfort Zone Far Paleti

Günlük ve gece makyajınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir far. Mükemmel pigmentasyona ve kalıcılığa sahip. Ben bu fara ‘Süprizli Far’ diyorum çünkü renk skalası ciddi anlamda harika! Özellikle sağ alt köşedeki definer rengini mutlaka denemelisiniz. En süprizli renk 🙂

Mutlaka incele:  Kirpik Uzatma ve Gürleştirme Yöntemleri Nelerdir?

1Doğal ve Sade Makyajımda Hangi Renkleri Kullanabilirim?

Paletteki renklerin uygulanışı görseldeki gibi diyebilirim. İki uçlu fırçası da oldukça kullanışlı. Doğal görünümde makyaj için, far paletindeki açık renkler harika bir görünüm veriyor. Browbone ve eyelid yazılı renkleri doğal makyajınız için kullanabilirsiniz. Wet n Wild Comfort Zone Far Paleti sol üst köşesindeki browbone rengiyle aydınlatma yapabilirsiniz. Ayrıca eyelid yazılı yeşil ve toprak tonlarındaki renkleri tek başına uyguladığımda harika sonuç veriyor.

2Koyu Bir Makyaj Yapmak İstiyorum. Nasıl Yaparım?

Koyu göz makyajları, son dönemde oldukça seviliyor. Seçtiğiniz iki rengin açık tonunu tüm göz kapağına sürün, koyu tonunu ise göz kapağınızın dış kısmından kaş kemiğinize doğru uygulayın. Son olarak bu iki tonu birbirine karıştır.ın. Daha açık söylemle; göz kapağınıza uyguladığınız koyu renk fardan sonra en köşeye daha koyu bir renk uygulayabilirsiniz. Sağ alttaki definer yazılı rengi tek başına kullanabilirsiniz. Sebebi ise sürüldüğünde iki ayrı renk far sürülmüş görünümü vermesi.

Mutlaka incele:  Cilt Maskeleri İçin Öneriler

3Hangi Rengi Nasıl Kullanmalıyım?

Far paleti, arkasındaki yazan talimatlarda güzel bir makyajın sırrını veriyor. Hangi rengi gözünüzün hangi bölgelerine süreceğiniz hakkında bilgi veriyor. Renk açıklamaları arasında Browbone (kaş altı), Eyelid (göz kapağı), Crease ( gözün katlanma yeri) Definer (gözünüzün uç kısmı) olduğunu görüyoruz. Tabii, hayal gücünüzle farklı makyajlar yapabilirsiniz.

Son Olarak

Mutlaka incele:  Güzel Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Son olarak izlenimlerin için, Wet n Wild Comfort Zone far paleti için oldukça sevdim diyebilirim. Başarılı pigmentasyonu olan bu renklerden fırçayla yaptığınız tek dokunuşta farkı göreceksiniz. Kesinlikle denemeniz gereken bir ürün. Dilerseniz, Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır? En Güzel Buğulu Göz Makyajı Örnekleri başlıklı yazıya da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!