En Güzel Yandan Saç Modelleri

725

Yandan saç modelleri yeni sezonun trendleri arasındadır. Hem günlük kombinlerde hem de gece kombinlerinde oldukça şık modeller yapılabilmektedir.

Yandan Saç Modelleri İle Tarzınızı Gösterin

Yandan saç modelleri her türlü kombinde şık durmaktadır. İster gündüz arkadaşlarınızla buluşacağınız zaman jean ve bluzunuz ile bir yandan saç modeli yapın, ister düğüne gittiğinizde.. Her ortama uyacak bir model mutlaka vardır.

Mutlaka incele:  Ünlülerin Saç Modelleri

1Klasik Yandan Saç Modelleri

Bu saç modeli günlük kullanım için oldukça uygun bir model. İster jean ve bluzle, isterseniz de ceketlerinizle kombinleyebilirsiniz. Ayrıca çalışan bayanlar için de kullanışlı ve yapılması çok kolay bir modeldir. Dalgalı bir model yapmak istiyorsanız geceden saçlarınızı örerek uyumanız sabah ise saçlarınızı açıp yana doğru atmanız yeterli olacaktır.

2Yandan Örgülü Modeller

Yukardan kalın örgüyle, kulak hizanızdan itibaren ise balık sırtı örerek yapacağınız bu model yine günlük kullanımda ve işe giderken de yapıp rahatlıkla kullanabileceğiniz şık bir model. Ayrıca saçınızın aralarına küçük çiçekler takarsanız bahar ve yaz günlerinde elbiselerinizle de çok şık duracaktır.

Mutlaka incele:  En Güzel Mavi Saç Modelleri

3Yandan At Kuyruğu Modeller

Bu model hem çalışan bayanların hem de öğrencilerin çok hoşuna gidecek. Ciddi bir görüntü veren bu modeller ayrıca numaralı gözlüğünüz ya da dinlendirici gözlüğünüzle beraber kullanıldığında da etkileyici bir görüntü oluşturacaktır.

4Yandan Topuz Modelleri

Yandan topuz yaparak kullanabileceğiniz bu yandan saç modelleri özel günlerinizde fark yaratacaktır. Örgü yaparak ya da normal toplayarak kullanabileceğiniz bu model şık ve zarif bir görünüm oluşturuyor. Ayrıca parlak saç bantlarıyla da harika bir görüntü ortaya çıkartıyor. Yandan topuzları biraz daha süsleyerek ve büyük süslü tokalar takarak duvağınızla kombinleyip gelin saçı olarak bile kullanmanız mümkün. Eğer yandan topuz modelini günlük hayatınızda da kullanmak istiyorsanız her zaman yaptığınız topuzu bu sefer yandan yaparak büyük küpelerinizle kombinleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Abiye Üstü Saç Modelleri

Birbirinden Havalı Yandan Saç Modelleri

Bu sezonun trendi olan yandan saç modelleri tercih edecekseniz mutlaka saçınızı yaptıktan sonra ışıltı veren bir saç spreyini bolca sıkarak saçlarınızın şeklini korumasını sağlayın. Aksi halde saçlarınız dağılabilir ve size zor anlar yaşatabilir. Saçlarınız için daha farklı modeller arıyorsanız En Güzel Saç Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

soz-icin-sac-modelleri-6 2016-topuz-sac-modelleri-10simli-tokalı-yandan-dağınık-topuz-modelleri11yandan-toplu-gelin-saci-modelleri-3 pratik-sac-modelleri-2

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!