Birbirinden Güzel Yandan Topuz Modelleri

1725

Topuz, özel günlerin kurtarıcı saçıdır. Özellikle omuz detayları olan açık elbiseler için çok sık kullanılır. Topuz yaptığınızda saçlarınızın elbisenizi kapatma ihtimali ortadan kalkar ve istediğiniz etkiyi vermiş olursunuz. Yandan topuz modelleri daha çok genç kızların tercih ettiği modellerdir.

Yandan Topuz Modelleri İçin Harika Fikirler

Yandan topuz modelleri daha çok abiyelerle tercih edilse de doğru uyarlandığında günlük kombinlerinizle de rahatlıkla kullanılabilir. Değişik saç aksesuarlarıyla topuzunuzu daha gösterişli ve şık bir hale getirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Arkası Kısa Önü Uzun Saç Modelleri Nasıl Yapılır? Kimlere Yakışır?

1Geniş Örgülü Yandan Topuz Modelleri

2yandan-topuz-modelleri-1

Geniş örgülü topuzlar özellikle günlük kombinler için çok uygun bir seçim. Bu tarz bir saç modeli abiye elbiseler için fazla spor olacaktır. Eğer gündüz arkadaşlarınızla bir öğle yemeği yiyecekseniz her türlü elbisenizle bu tarz bir saç modeli kullanabilirsiniz.

4Üç Örgülü Topuz Modeli

Örgüyle aranız çok iyi değilse bu tarz, üç örgülü bir topuz yapabilirsiniz. Bu örgüleri profesyonel bir şekilde yapmanıza gerek yok. Hatta biraz dağınık olurlarsa daha doğal dururlar. Saçınızın biraz ortasından yaptığınız örgüleri arkada birleştirip yan topuz yaparak özel günlerinizde kullanabilirsiniz.

5Abiye Yan Topuz Modeli

Abiye tarzdaki bu yandan topuz modeli günlük kullanım için pek de uygun değil. Abiye elbiseleriniz içinse mükemmel bir seçim olacaktır. Derli toplu görüntüsü sebebiyle kokteyl elbiselerinizde dahi tercih edebileceğiniz bu topuz modelini şık saç aksesuarlarıyla daha göz alıcı bir hale getirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Günlük Saç Örgü Modelleri Basit Örnekleri

6Dağınık Yandan Topuz Modeli

Bu yandan topuz modeli daha çok genç kızlara uygun. Eğer gece boyunca saçınızın bozulma ihtimalini düşünüp canınızın sıkılmasını istemiyorsanız bu topuz tam size göre. Tabii ki biraz spreyle saçınızı sabitleyebilirsiniz ama bu topuz dağılsa da dağıldığı anlaşılmayacaktır.

En Güzel Yandan Topuz Modelleri

Yandan topuz modelleri çok tercih edilse de kendi içinde farklı modellere ayrılıyor. Abiye elbiseler için farklı, günlük kullanım için farklı topuz modelleri yapılabiliyor. Eğer yandan topuz yapmayı düşünüyorsanız ancak modeline karar veremediyseniz aşağıdaki görseller karar vermenize yardım edebilir. Ayrıca Saç Topuz Modelleri İçin Öneriler isimli yazımızı okumayı unutmayın.

yandan-topuz-modelleri-6 yandan-topuz-modelleri-7 yandan-topuz-modelleri-8 yandan-topuz-modelleri-9 yandan-topuz-modelleri-10 yandan-topuz-modelleri-11 yandan-topuz-modelleri-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!