Bayanlar İçin Yelekli Takım Elbise Modelleri

Birbirinden güzel kadın giyim fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1890

Moda dünyasında trend olan maskülen stil, kadınlar için de takım elbiselerin popüler olmasını sağladı. Takım elbiseler hem iş hayatında hem de özel günlerde tercih edilebiliyor. Kadınlar için birbirinden güzel takım elbise modelleri arasında dikkati en çok yelekli takım elbise modelleri çekiyor. Eğer siz de maskülen stili denemek istiyorsanız derlediğimiz yelekli takım elbise modellerine göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  2016-2017 Günlük Kıyafet Kombinleri

Birbirinden Şık Yelekli Takım Elbise Modelleri

2017 takım elbise trendleri arasında ön plana çıkan yelekli takım elbiseler, son derece şık ve klasik bir hava yaratıyor. Maskülenliği ve feminenliği bir arada sunabileceğiniz şık yelekli takım elbise modellerini görmeye ne dersiniz?

1Klasik yelekli takım elbise modelleri

İş hayatınızda kullanabileceğiniz klasik kesimli takım elbiseler, genellikle gri veya siyah renklere sahip. Yelek ve ceketi siyah renkte tercih ederek beyaz gömlek ile kontrast oluşturmanız mümkün. Takım elbise ile maskülen stil oluştururken slim fit yani vücudunuzu saran takım elbise ile feminen stili bütünleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Uzun Hırka Modelleri

2Etekli yelekli takım elbise modelleri

Takım elbise dendiğinde akla ilk olarak pantolonlu takımlar gelse de kadınlar için üretilen takım elbiselerde etek seçeneği de bulunuyor. Etekli yelekli takım elbiseler ise hem iş hayatında hem de özel günlerde şıklığa ulaştırıyor. Kalem etek ya da mini etek şeklinde tercih edebileceğiniz takım elbisenin içerisine giyeceğiniz gömlek ile farklı bir stil yakalamanız mümkün.

3Sportif yelekli takım elbise modelleri

Takım elbise modelleri her zaman klasik kesimlere sahip olmak zorunda değil. Sportif kesimli takım elbiseler de şıklık için tercih edilebiliyor. Bu sportif stile yelek de eklenince ortaya son derece şık bir görünüm çıkabiliyor. Bu tür maskülen ve sportif takım elbise modellerini günlük olarak da tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Yakalı Elbise Modelleri

4Gri yelekli takım elbiseler

2017 modasında gri renk oldukça popüler. Takım elbiselerde de sıklıkla kullanılan bir renk olan gri, bayan takım elbise modelleri için de aranılan bir renk.

Bayan Takım Elbise Modelleri 2017 Modası

Takım elbise konusunda daha farklı fikirler edinmek ve 2017 modasını görmek istiyorsanız daha önce derlemiş olduğumuz Bayan Takım Elbise Modelleri 2017 Modası başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!