Yılbaşı Şapkası Yapımı, Modelleri ve Örnekleri

1723

Yılbaşı yaklaşıyor. Evinizi yılbaşına hazırlarken kendiniz de yılbaşına uygun aksesuarlar almayı unutmayın. Yılbaşının vazgeçilmezlerinden olan yılbaşı şapkası, yılbaşında giyeceğiniz kıyafetlerle kullanılabilir.

En Güzel Yılbaşı Şapkası Örnekleri

Evinizde bir parti yapacaksanız ya da dışarıda bir partiye katılacaksanız yılbaşı şapkası tercih edebilirsiniz. Yılbaşı şapkanızı giydiğiniz kıyafetlerle de kombinleyerek bir tema oluşturabilirsiniz. Yılbaşı kutlamalarında kullanacağınız rengarenk şapkalarla gecenizi şenlendirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Yılbaşı Ev Partisi Fikirleri

1Keçeden Geyikli Yılbaşı Şapkası

Keçe günümüzde birçok eşya için kullanılıyor. Giyim ürünlerinde de sıkça tercih ediliyor. Keçeyle bir şapka yaparak takabilirsiniz. Geyikler, yılbaşının en önemli kahramanlarıdır. Noel Baba’yı ev ev gezdiren bu kahramanları başınızın tacı etmek isterseniz bu tarz bir şapka yapabilirsiniz.

2Noel Baba’lı Yılbaşı Şapkaları

Noel Baba’nın klasik kırmızı- beyaz şapkasının üstüne bir Noel Baba ekleyebilirsiniz. Etrafını da renkli yapay karlarla süsleyerek hoş bir yeni yıl şapkası yapabilirsiniz. Bu tarz bir şapkayı yaparken kullanacağınız malzemeleri kendiniz yapabilir ya da dışarıdan satın alarak şapkanıza ekleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Yılbaşı Süsleri Yapımı, Örnekleri ve Modelleri

3Geyik Boynuzlu Yılbaşı Şapkası Örnekleri

Noel Baba’nın geyiklerini seviyorsanız geyik boynuzlu bir şapka da kullanabilirsiniz. Bu şirin boynuzları şapkanın kenarlarında kullanarak da farklı bir görüntü oluşturabilirsiniz. Fiyongu isterseniz çıkartabilirsiniz ya da daha büyük bir fiyonk da tercih edebilirsiniz.

4Noel Baba Yılbaşı Şapkası

Noel Baba, yılbaşının asıl kahramanı ve şapkanızın üstünde de bir yer hak ediyor. Üstelik bu tarz bir şapka kullanırsanız kulaklarınızın üşüme ihtimali de olmayacaktır. Sokakta bir yılbaşı kutlaması yapacaksanız böyle bir şapka tercih ederek üşümemeyi garanti edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  17 En Güzel Yılbaşı Ağacı Süsleme Örnekleri

5Sizin ve Aileniz İçin Yılbaşı Şapkası Modelleri

Ailecek yılbaşına uyumlu şapkalar kullanmak ister misiniz? Biriniz Noel Baba’lı, biriniz geyikli ve biriniz de kardan adamlı şapka takarak ailecek güzel bir konsept oluşturabilirsiniz. Eğer isterseniz aynı şapkaları da kullanabilirsiniz.

6Çam Ağaçlı Yılbaşı Şapkaları

Yukarıdaki şapkaların dışında biraz daha farklı bir şapka kullanmak isterseniz kırmızı bir şapkanın üzerine keçeden bir çam ağacı yapabilirsiniz.

Yılbaşı Süsleri Yapımı, Örnekleri ve Modelleri

Yılbaşının gelmesine az bir zaman kaldı. Evinizi nasıl süsleyeceğinizi planladınız mı? Evinizi süslemeyle ilgili kararı henüz vermediyseniz biraz ilham almak için Yılbaşı Süsleri Yapımı, Örnekleri ve Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!