Yılbaşı Süsleri Yapımı, Örnekleri ve Modelleri

1541

Yılbaşı yaklaşıyor. Evinizi süslemeye başlamadıysanız ufak ufak hazırlıklara başlamanız iyi olur. Yılbaşı süsleri yapımı öğrenerek güzel bir süsleme yapmanız mümkün. Bu süslerle evinizi yılbaşına hazırlayabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Yılbaşı Süsleri Yapımı

Yılbaşı süsleri yapımı oldukça kolay. Evinizde kullanacağınız süsler yine evinizin dekorasyonuna ve büyüklüğüne uygun olmalı. Yılbaşı süslerinizi seçerken sadece evinizle değil evinizdeki diğer süslemelerle de bir uyum sağlarsanız evinizde bir konsept bütünlüğü oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Yılbaşı ve Çam Ağacı Süsleri

1Çam Ağacı ile Yılbaşı Süsleri Yapımı

Çam ağaçları yılbaşının vazgeçilmez dekorlarından biridir. Yılbaşı için evinize mutlaka bir çam ağacı almanızı ve süslemenizi öneriyoruz. Evinizin büyüklüğüne göre büyük ya da küçük bir çam ağacı tercih edebilirsiniz. Ağaçların böyle bir gün için kesilmesine karşıysanız yapay çam ağacı da kullanabilirsiniz.

2Kapı Süsü Yılbaşı Süsleri Yapımı

Evinizde, kapıdan girer girmez bir yeni yıl havası oluşturmak için kapınıza yeni yıla uygun bir kapı süsü asabilirsiniz. Eğer çam ağacı tercih ettiyseniz kapı süsünüzde çam ağacınızda kullandığınız süsleri kullanırsanız birbiriyle daha uyumlu bir görüntü oluşturabilirsiniz. Dilerseniz, Yılbaşı Kapı Süsü Modelleri, Örnekleri ve Yapımı başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Yılbaşı Partisi Davetiye Örnekleri

3Cam İçin Süslemeler

Dışarıdan bakan herkesin evinize baktığında camdaki süslemeleri görmelerini isterseniz camlarınızda bu sevimli yeni yıl süslemelerini kullanabilirsiniz. Eğer isterseniz pamuklarla da camlarınıza kar efekti verebilirsiniz.

4Keçeden Yılbaşı Süsleri Yapımı

Keçeden süslemeler yapmak çok zor değil biraz yaratıcılık ve el becerisi istiyor. Keçe oldukça uzun bir malzeme. Eğer isterseniz keçeden süslemeler yapabilirsiniz. Rengarenk keçeler kullanarak içini de dolgu malzemesiyle doldurup evinizin farklı yerlerine asabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel El Yapımı Yılbaşı Hediyeleri Fikirleri

5Yılbaşı İçin Mum Süslemeleri

Yılbaşınız için evinizdeki mumlukları süsleyebilirsiniz. Evinizde kullandığınız mumluklara kurdelelerle süsleme yapabilirsiniz. Kozalak bulabilirseniz bu mumlukları kozalaklarla kombinleyerek güzel bir süsleme oluşturabilirsiniz.

6Yapay Kar Süslemeleri

Sokaktaki karı eve taşımak isterseniz yapay kar kullanabilirsiniz. Bu karları kendiniz de hazırlayabilirsiniz ancak paket halinde de satılıyorlar. Evinizin değişik yerlerine bu karları asarak evinizde bir kış atmosferi oluşturabilirsiniz.

2017 Yılı İçin Yeni Yıl Süslemeleri

Yılbaşının gelmesine 1 aydan biraz fazla bir zaman kaldı. Evinizi yeni yıl için hazırlamaya henüz başlamadıysanız ufak ufak yeni yıl alışverişine başlamanızı öneriyoruz. Evinizi 2017 yılına hazırlamak için 2017 Yılı İçin Yeni Yıl Süslemeleri isimli yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!