Yurtdışında Evlenmek İsteyenlere Müjde!

Bugüne kadar en iyi yurtdışı düğün organizasyonlarını gerçekleştiren Vera Event kurucusu Mehmet Kulak, bir düğünde A’dan Z’ye olması gerekenleri anlattı.

186

Yıllar önce, yurtdışı düğün organizasyonu sektöründe İtalya’da bir Türk firmasının henüz yapılanmadığını fark eden Mehmet Kulak, büyük bir heyecanla firması Vera Event’i kuruyor ve bugüne kadar onlarca harika yurtdışı düğüne imza atıyor.

Eksiksiz ve muhteşem bir yurtdışı bir düğün için güvenebilecek bir firma bulunması ve firma seçiminde deneyimli ve bu iş için heyecanlı bir ekibi olan firma ile çalışılması gerektiğini belirten Mehmet Kulak sözlerine şöyle devam ediyor; “Bir düğün için yaklaşık üç veya dört ay öncesinden çiftlerimizle her ayrıntıyı kararlaştırıp, sözleşme imzalıyoruz. Karar verme döneminde, onların taleplerini geciktirmeyecek ve düğün hazırlık sürecini iyi yönlendirip yönetecek bir firma bulmak tahmin edilenden de önemli.  Çünkü o gün düğün alanında yaşanacakların geri dönüşü olmayacak. İnsanların en mutlu günleri, hatırlamak istemeyecekleri kabus dolu bir güne dönüşebilir.

Mutlaka incele:  Aksaray Düğün Salonları Listesi

Çiftlere istedikleri hizmeti seçerek kendileri oluşturabilecekleri “Diamente Collection” paketimizle düğün sürecinde ihtiyaçları olan her hizmeti sağlayabiliyoruz. Yurtdışı düğünlerinde otel ve konaklamalar, transferler, hosteslik hizmetleri, düğün web sayfası tasarımı, dekorasyon, düğün mekanının kiralanması, catering, ses-müzik-ışık ve daha pek çok düğün detayı hatta balayı organizasyonu hizmetlerimiz arasında.”

Mehmet Kulak, düğün organizasyonu konusunda Vera Event ekibinin detaycı, insan ilişkilerinde başarılı, oldukça aktif  ve deneyimli olduğunu söylüyor ve firma olarak yaptıkları işleri şöyle özetliyor; “ Türkiye’de  tanınmış kişilerin hem düğünlerini hem diğer organizasyonlarını gerçekleştirdik. İşadamları için davetler düzenledik.  Küçük ya da büyük gerçekleştirdiğimiz tüm organizasyonlar için maksimum emek harcadık. Bu işin en stresli kısmı ise zaman. Çünkü o anların tekrarı  ne yazık ki olmayacak. Talep edilen ani değişiklikleri veya yanlışlıkları düzeltmek için adeta zamanla yarışmak durumunda kalıyoruz.”

Mutlaka incele:  Yalova Düğün Salonları Listesi

En iyi düğün sezonunun istenilen düğün konseptine ve şehre göre değişeceğini belirten Vera Event organizatörleri, yine de en ideal düğünün bahar aylarında yapılan düğünler olduğunu belirtiyor.

Hayalinizdeki yurtdışı düğününü gerçekleştirmek için yurtdışında düğünün adresi:

Mutlaka incele:  Nazilli Düğün Salonları Listesi

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!