Yüzük Kutusu Modelleri, Yapımı ve Örnekleri

626

Yüzük kutuları, içinde değerli şeyler saklarlar. Şık bir yüzük kutusu her zaman dikkat çeker. Yüzük satın alırken genellikle kutusu da yanında verilir ancak eğer isterseniz kendi zevkinize göre bir kutu satın alabilirsiniz.

Yüzük Kutusu Modelleri

Yüzük kutusu satın almayı düşünüyorsanız ve aklınızda net bir tasarım yoksa sizin için derlediğimiz kutu örneklerini inceleyerek dilediğinizi satın alabilir ya da yaptırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Nikah Şapkası Yapımı - En Güzel Gelin Şapkası Modelleri

1Sade, Kadife Kutu

Yüzük kutularında genellikle kadife kumaş kullanılır. Bu kutuda da bu kullanımı görebiliyoruz. Sadelikten şaşmak istemeyenler için oldukça ideal olan bu kutuda her türlü yüzüğü saklayabilirsiniz.

2Kalp Şeklinde Kutu

Kalp şeklindeki kutular da yaygın olarak kullanılır ama klasik kutulardan biraz daha fazla yer kaplar. Üstünde gül deseni olan bir kutunun içinde de taşlı yüzüklerinizi ve alyanslarınızı saklayabilirsiniz. Gül deseninden hoşlanmadıysanız düz bir kutu da satın alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Gelin Kuşağı Süslemeleri Nasıl Yapılır? En Güzel Örnekleri

3Kahverengi, Ahşap Kutu

Ahşap kutular da yüzük kutuları için sıkça kullanılır. İki renkli bu ahşap kutu yüzük kutusu için ideal bir tercih olabilir. Bu tarz bir kutunun içinde klasik, büyük yüzüklerinizi rahatlıkla saklayabilirsiniz.

4Çanta Şeklinde Yüzük Kutusu

Siyah kutular her zaman daha asil duruyorlar. Siyah, kulplu, çanta şeklinde bir kutu satın alıp içerisine vintage tarzdaki yüzüklerinizi koyabilirsiniz. Bu kutular vintage yüzükler için oldukça ideal.

5Kırmızı Deri Yüzük Kutusu

Yüzük kutularında deri çok fazla kullanılmasa da oldukça şık duruyor. Yüzük kutunuzda kırmızı deri tercih edebilirsiniz. Bu kutular fazla kullanılmasa da klasik tarzdaki yüzükleriniz için böyle bir kutu satın alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Gelin Yelek Modelleri - En Güzel Gelinlik Örgü Yelek Örnekleri

6Yeşil, Çiçek Figürlü Yüzük Kutusu

Yüzük kutunuzun farklı ve şık bir tasarıma sahip olmasını istiyorsanız bu tarz bir kutu satın alabilirsiniz. Bu kutularda vintage yüzüklerinizi saklayabilirsiniz. Bu kutuyu cebinizde taşımak zor olsa da evinizde dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz.

Çiftler İçin En Güzel Gümüş Yüzük Tasarımları, Modelleri

Yüzük kutuları tabii ki önemlidir ama daha önemli olan içine konulacak yüzüklerdir. Kendinize ve eşinize gümüş yüzük satın almak istiyorsanız ve modellerle ilgili bilgiye ihtiyacınız varsa Çiftler İçin En Güzel Gümüş Yüzük Tasarımları, Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!