Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Bebek Partileri

Bebek partileri için ihtiyacınız olan bebek fotoğrafçısı, balon süsleme, animatör ve daha fazla gösteri sanatçısından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bebek Partileri için Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

Bebek Partileri

Bebek sahibi olmak, insan hayatındaki en mutlu ve en önemli anlardan biridir. İki kişinin bir aile haline gelmesini sağlayan bebekler, hem anne-baba için hem de aileler için bambaşka bir öneme sahiptir. Bu açıdan bebek beklemeye başlandığı andan itibaren hayat hep kutlama tadında geçer.

Bebeğin aileye katılma haberini en sevdiğiniz kişilerle kutlamak için düzenlenen baby shower partileri son dönemlerde birçok anne adayının tercih ettiği bir etkinliktir. Bu mutlu anı sevdiklerinizle paylaşmak ve bebeğiniz anne karnındayken bu anı ölümsüzleştirmek için yapılan baby shower partileri, bebeğin cinsiyetine göre farklı temalar içerebilir. Bebeğin cinsiyetinin bu partilerde öğrenilmesi gibi sürprizlerin de yer aldığı bu parti organizasyonları hamilelik döneminin en heyecan verici anlarından biri sayılabilir. Baby shower partisinden sonra bebeğiniz için vereceğiniz “Hoş Geldin Partisi” ve “1. Yaş doğum günü partisi” de mutlu anlarınızı yakınlarınızla paylaşmanızı sağlayan özel etkinliklerdir. Bu organizasyonlardan size kalan bebeğinizin ilk anları ve bu özel günlerde yanınızda olanlarla birlikte geçirdiğiniz güzel anlardır.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Teklif Al

Etkinliğin için fotoğrafçı, müzisyen ve gösteri profesyonellerinden ücretsiz teklif al.

2
Anlaş
Anlaşma Yap

En uygun profesyonel ile anlaşma yapıp yorum yapma hakkını elde et.

3
Güvenli Öde
Güvenli Öde

12 aya kadar taksit imkanı ile ödemen senin onayınla profesyonelin hesabına geçsin.