Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Çocuk Etkinlikleri

Çocuk etkinlikleri için ihtiyacınız olan palyaço, sihirbaz, fotoğrafçı ve daha fazla gösteri sanatçısından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çocuk Etkinlikleri için Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

Çocuk Etkinlikleri

Anne ve babalar için çocuklarını mutlu etmek en önem taşıyan konulardan biridir. Çocuklarının mutluluğu ile mutlu olan ebeveynler, bunu özel günlerde onlara özel organizasyonlar yaparak gösterir. Çocuk doğum günü partileri son dönemde yalnızca bir doğum günü kutlaması olmaktan çıkıp çocukları eğlendirme amacı taşımaktadır. Özellikle ilk 7 yaş, bu partileri özenle yapmak için en önemli yaşlardır. Yeni bir yaşa girmeleri ve büyümeleri harika bir parti ile taçlandırılır. Farklı ikramlar, sunumlar, parti dekorasyonları ve temaları ile hem çocukları hem de davetli ebeveynleri iyi şekilde ağırlama amacı taşıyan çocuk partileri daha da çeşitlenmeye devam ediyor. Palyaço gösterileri, yüz boyama etkinlikleri gibi farklı detaylarla daha da eğlenceli hale gelen bu partilerle birlikte, çocuk için hiç unutulmayacak bir güne imza atmak mümkün. Özenle hazırlanan bu detayları barındıran sünnet düğün organizasyonları da bu etkinlikler arasında sayılabilir. Çocuklara hitap eden çizgi film ya da film kahramanlarını barındıran temalı kutlama ve partiler son döneme damgasını vuran organizasyonlar arasında yer alıyor.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Teklif Al

Etkinliğin için fotoğrafçı, müzisyen ve gösteri profesyonellerinden ücretsiz teklif al.

2
Anlaş
Anlaşma Yap

En uygun profesyonel ile anlaşma yapıp yorum yapma hakkını elde et.

3
Güvenli Öde
Güvenli Öde

12 aya kadar taksit imkanı ile ödemen senin onayınla profesyonelin hesabına geçsin.