Çocuk Etkinlikleri Fiyatları, Hazırlıkları ve En İyi Çocuk Etkinlikleri
Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Çocuk Etkinlikleri

Çocuk etkinlikleri için ihtiyacınız olan palyaço, sihirbaz, fotoğrafçı ve daha fazla gösteri sanatçısından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çocuk Etkinlikleri için Fiyat Teklifi Al

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.

Çocuk Etkinlikleri

Anne ve babalar için çocuklarını mutlu etmek en önem taşıyan konulardan biridir. Çocuklarının mutluluğu ile mutlu olan ebeveynler, bunu özel günlerde onlara özel organizasyonlar yaparak gösterir. Çocuk doğum günü partileri son dönemde yalnızca bir doğum günü kutlaması olmaktan çıkıp çocukları eğlendirme amacı taşımaktadır. Özellikle ilk 7 yaş, bu partileri özenle yapmak için en önemli yaşlardır. Yeni bir yaşa girmeleri ve büyümeleri harika bir parti ile taçlandırılır. Farklı ikramlar, sunumlar, parti dekorasyonları ve temaları ile hem çocukları hem de davetli ebeveynleri iyi şekilde ağırlama amacı taşıyan çocuk partileri daha da çeşitlenmeye devam ediyor. Palyaço gösterileri, yüz boyama etkinlikleri gibi farklı detaylarla daha da eğlenceli hale gelen bu partilerle birlikte, çocuk için hiç unutulmayacak bir güne imza atmak mümkün. Özenle hazırlanan bu detayları barındıran sünnet düğün organizasyonları da bu etkinlikler arasında sayılabilir. Çocuklara hitap eden çizgi film ya da film kahramanlarını barındıran temalı kutlama ve partiler son döneme damgasını vuran organizasyonlar arasında yer alıyor.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.

Çocuk Etkinlikleri Talepleri

nazife
N.
Merhabalar ben oģlumun sünnet mevlidi ile kızımın doğum mevlidini bir arada yapmak istiyorum. Aslında net tarih şuan belli deģil ama muhtemel tarihi yazdım. Ücret ve neler yapabilirsiniz oju öğrenmek icin araştırıyorum. Mevlid olacaģı cumartesi yapmayı düşündüğüm için muhtemelen biraz çocuk açısından kalabalık olur diye düsünüyorum. Yüz boyama onlar icin ideal olacaktır. Ortam açisından da bu yüzden bilgi sahibi olmak istedim konum olarakda en yakın siz görünüuorsunuz o yüzden sizden bilgi almak istedim.
yasemin irem solak
Yasemin İrem S.
ODTÜ İşletme Topluluğu olarak 26 yıllık tecrübemizle bu sene de ODTÜ'nün aramıza yeni katılan öğrenciler için düzenlediği oryantasyonda biz de yerimizi alacağız. Topluluğumuzun logosunun olduğu balonlar bastırmak istiyoruz. +10 000 kişinin katılacağı bu organizasyonda sizinle işbirliği yapmak isteriz. Oryantasyon alanındaki standımızı süslemek için 20-25 adet balon düşünüyoruz buna yönelik bir fiyat teklifi rica ediyorum. Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
rabia
R.
Dogum günü kutluycam nişanlımın güzel bir yemek yemek istiyorum 4 kişi olucak yada 6 en fazla kemancı istiyorum ve havai fişek istiyorum kemancı bir saat falan dursun sonra darbuka istiyorum böyle bir eglenceli bir yemek istiyorum denize açılmak degil sadece sahil kıyısında durmak içinde yemek yemek istiyorum.
ilknur kesercioglu
Ilknur k.
Yamac evler sitesinde oturuyoruz Kizimizin 3 yas dogum gununu 20 ekim tarihinde gunduz saatlerinde bahcemizde yapmayi planliyoruz .Partimize katilacak cocuklarimizla ilgilenecek ve onlara eglenceli vakit gecirecek onlarla oyunlar oynayacak bir palyaco davet etmek istiyoruz.Konuyla ilgili fiyat teklifi rica ediyoruz.
esin simsek
Esin Ş.
1 Ekim Dünya Çocuk günü için öğrencilerime etkinlik yapmak istiyorum.Biz ulaşımı zor olan bir köy okuluyuz ,her gün 2 saat yol giderek ulaşıyoruz.Deniz bile görmeyen öğrencilerim için bu etkinlik çok iyi olacak diye düşünüyorum.Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.