Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Kurumsal Organizasyon

Kurumsal organizasyon hazırlıkları için ihtiyacınız olan profesyonel fotoğrafçı, balon süsleme, müzisyen ve daha fazlasından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kurumsal Organizasyon için Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

Kurumsal Organizasyon

İş hayatı, insanların hayatının en önemli kısmını oluşturur. Birçok insanın bir arada çalıştığı kurumsal şirketler hem kendi içinde verimli çalışma yöntemlerini keşfetmek hem de kurumun tanıtımı için çeşitli organizasyonlara imza atar. Amaçları açısından farklılıklar içeren bu organizasyonların temelinde kurumu daha iyi bir noktaya taşıma amacı vardır. Kurumsal organizasyonlar hem müşterileri teşvik etmek hem takım ruhunu pekiştirmek hem de insanları bir araya getirmek için planlanan etkinliklerden oluşur. Bunlar çeşitli partiler ya da eğitimler olabilir. Kurum çalışanlarının verimini ve konsantrasyonunu arttırmak için çeşitli eğitim organizasyonları yapılır. Bu eğitimler genellikle iş ile bağlantılı ancak bireysel fayda içeren eğitimlerdir. Kişisel gelişim ya da özgüven üzerine olan bu eğitim organizasyonları tüm kurumu kapsar. Bunun yanı sıra çalışanların takım ruhuna sahip olmaları ve dolaylı olarak verimli çalışmalarını sağlamak için şirket parti organizasyonları da yapılabilir. Kurum için önemli olan özel günler, başarılı elemanlar ya da iş ile alakalı geziler gibi farklı sebepler bu etkinliklerin çıkış noktası sayılabilir.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Teklif Al

Etkinliğin için fotoğrafçı, müzisyen ve gösteri profesyonellerinden ücretsiz teklif al.

2
Anlaş
Anlaşma Yap

En uygun profesyonel ile anlaşma yapıp yorum yapma hakkını elde et.

3
Güvenli Öde
Güvenli Öde

12 aya kadar taksit imkanı ile ödemen senin onayınla profesyonelin hesabına geçsin.