Kurumsal Organizasyon Fiyatları, Hazırlıkları ve Fikirleri
Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Kurumsal Organizasyon

Kurumsal organizasyon hazırlıkları için ihtiyacınız olan profesyonel fotoğrafçı, balon süsleme, müzisyen ve daha fazlasından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kurumsal Organizasyon için Fiyat Teklifi Al

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.

Kurumsal Organizasyon

İş hayatı, insanların hayatının en önemli kısmını oluşturur. Birçok insanın bir arada çalıştığı kurumsal şirketler hem kendi içinde verimli çalışma yöntemlerini keşfetmek hem de kurumun tanıtımı için çeşitli organizasyonlara imza atar. Amaçları açısından farklılıklar içeren bu organizasyonların temelinde kurumu daha iyi bir noktaya taşıma amacı vardır. Kurumsal organizasyonlar hem müşterileri teşvik etmek hem takım ruhunu pekiştirmek hem de insanları bir araya getirmek için planlanan etkinliklerden oluşur. Bunlar çeşitli partiler ya da eğitimler olabilir. Kurum çalışanlarının verimini ve konsantrasyonunu arttırmak için çeşitli eğitim organizasyonları yapılır. Bu eğitimler genellikle iş ile bağlantılı ancak bireysel fayda içeren eğitimlerdir. Kişisel gelişim ya da özgüven üzerine olan bu eğitim organizasyonları tüm kurumu kapsar. Bunun yanı sıra çalışanların takım ruhuna sahip olmaları ve dolaylı olarak verimli çalışmalarını sağlamak için şirket parti organizasyonları da yapılabilir. Kurum için önemli olan özel günler, başarılı elemanlar ya da iş ile alakalı geziler gibi farklı sebepler bu etkinliklerin çıkış noktası sayılabilir.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.

Kurumsal Organizasyon Talepleri

nazife
N.
Merhabalar ben oģlumun sünnet mevlidi ile kızımın doğum mevlidini bir arada yapmak istiyorum. Aslında net tarih şuan belli deģil ama muhtemel tarihi yazdım. Ücret ve neler yapabilirsiniz oju öğrenmek icin araştırıyorum. Mevlid olacaģı cumartesi yapmayı düşündüğüm için muhtemelen biraz çocuk açısından kalabalık olur diye düsünüyorum. Yüz boyama onlar icin ideal olacaktır. Ortam açisından da bu yüzden bilgi sahibi olmak istedim konum olarakda en yakın siz görünüuorsunuz o yüzden sizden bilgi almak istedim.
yasemin irem solak
Yasemin İrem S.
ODTÜ İşletme Topluluğu olarak 26 yıllık tecrübemizle bu sene de ODTÜ'nün aramıza yeni katılan öğrenciler için düzenlediği oryantasyonda biz de yerimizi alacağız. Topluluğumuzun logosunun olduğu balonlar bastırmak istiyoruz. +10 000 kişinin katılacağı bu organizasyonda sizinle işbirliği yapmak isteriz. Oryantasyon alanındaki standımızı süslemek için 20-25 adet balon düşünüyoruz buna yönelik bir fiyat teklifi rica ediyorum. Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
rabia
R.
Dogum günü kutluycam nişanlımın güzel bir yemek yemek istiyorum 4 kişi olucak yada 6 en fazla kemancı istiyorum ve havai fişek istiyorum kemancı bir saat falan dursun sonra darbuka istiyorum böyle bir eglenceli bir yemek istiyorum denize açılmak degil sadece sahil kıyısında durmak içinde yemek yemek istiyorum.
ilknur kesercioglu
Ilknur k.
Yamac evler sitesinde oturuyoruz Kizimizin 3 yas dogum gununu 20 ekim tarihinde gunduz saatlerinde bahcemizde yapmayi planliyoruz .Partimize katilacak cocuklarimizla ilgilenecek ve onlara eglenceli vakit gecirecek onlarla oyunlar oynayacak bir palyaco davet etmek istiyoruz.Konuyla ilgili fiyat teklifi rica ediyoruz.
ipek yesukan
Ipek Y.
20.45-23.45 saatleri arasında ozellikle dugun girisi nikah anı ilk dans pasta kesimi ve buket atma gibi anları drone cekimi ile olumsuzlestirmek istiyoruz. Dugun kumsal dugun salonunda olacak. Drone’un yalnizca bu cekim anlarını yakalamak icin ucurulması yeterli. Fiyat teklifinizi rica ederiz