Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Parti Organizasyon

Parti organizasyonu için ihtiyacınız olan profesyonel fotoğrafçı, balon süsleme, DJ ve daha fazlasından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Parti Organizasyon için Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

Parti Organizasyonu

İnsanlar günlük hayatın koşuşturmacası içerisindeyken birçok güzel anı kaçırır ve zamanla mutsuzlaşır. Rutin hayatın akışına kapıldıktan sonra zamanla en özel günler de sıradanlaşır. Oysaki bu tekdüze hayatta geçen zamanı renklendirmek ve zaman zaman rutinden uzaklaşmanın yolunu bulmak gerekir. Sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirmek, en güzel anları ve özel günleri keyifle karşılamak için yapılan parti organizasyonları bunu gerçekleştirmek için iyi bir seçimdir.

Yeni bir yılı sevdiklerinizle karşılamak için yapılan yılbaşı partileri, sevdiğiniz insanların en özel gününü kutlamak için organize edebileceğiniz doğum günü partileri, nikahınızı en yakınlarınızla birlikte kutlamak için yapabileceğiniz nikah sonrası partileri gibi özel anları daha da özel hale getiren partiler, eğlenceye açılan bir kapıdır. Bu parti organizasyonlarını gerçekleştirmek için özel bir amaç olması da şart değil. Eğlencenin ön planda olduğu ve insanları bir araya getiren bu tür organizasyonlar son dönemde çok daha çeşitli hale geldi. Yaza merhaba partileri, açılış partileri, hoş geldin partileri ya da veda partisi gibi farklı amaçlar ve sebepler taşıyan etkinlikler de hoşça vakit geçirmek için yeterlidir.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Teklif Al

Etkinliğin için fotoğrafçı, müzisyen ve gösteri profesyonellerinden ücretsiz teklif al.

2
Anlaş
Anlaşma Yap

En uygun profesyonel ile anlaşma yapıp yorum yapma hakkını elde et.

3
Güvenli Öde
Güvenli Öde

12 aya kadar taksit imkanı ile ödemen senin onayınla profesyonelin hesabına geçsin.