Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.
2500+ profesyonel size teklif vermek için hazır!
Sizi en iyi profesyoneller ile eşleştirebilmek için birkaç sorumuz olacak.
Ne kadar sürecek?
Tahmini kaç kişi katılacak?
Ses ve ışık sistemi gerekli mi?
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Emin misin? % tamamlanmıştı.

Balkan Bandoları

Balkan müziklerinin eğlenceli ve hareketli ritimleri ile açılış ya da organizasyonlarınıza renk katmaya ne dersiniz? O zaman şehrinizdeki Balkan bandosu kiralama profillerine göz atın, fiyat isteyin ve size uyan teklifi seçin!

Balkan Bandosu için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.

Balkan Bandosu Nedir?

Etnik bir müzik türü olan balkan müziği, balkan ülkelerinin geleneksel müziklerini barındırır. Eğlenceli olmalarıyla bilinen balkan müzikleri, ezgileri bakımından Türk müziği ile benzerlik gösterir. Bu açıdan ülkemizde balkan müziklerinin yeri ayrıdır. Hareketli ve huzurlu ezgilere sahip olan balkan müziklerini icra eden müzik topluluklarına ise balkan bandosu adı erilir. Bu müzik türü ile özdeşleşen trompet, mandolin, keman, kontrbas ve akordeon gibi enstrümanları çalan balkan bandosu eğlencenin ön planda olduğu çeşitli etkinliklerde sahne alır. 7 ile 14 kişi arasında değişebilen üyelere sahip bu bando, eğlenceli müzikler çalarak insanları eğlendirir. Bu açıdan düğün gibi organizasyonlarda balkan bandosu tercih ederek konuklarınızın keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Balkan bandosunun çaldığı müzikler genellikle oyun havaları olduğu için kına geceleri, nişan törenleri sünnet düğünleri, asker uğurlama, gelin alma gibi etkinliklerde tercih edilebilir. Bazı düğün temaları için de son zamanlarda en ideal müzik topluluğu olarak bilinir. Kır düğünleri ya da kumsal düğünleri için en çok balkan bandosu tercih edilir.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.

Balkan Bandoları Talepleri

duygu burkutoglu
duygu b.
Finikede yapılacak düğünümüzde hem kız alma sırasında ve ya girişte hem de düğün sırasında performans sergileyecek orkestra şeklinde bir müzik grubu arayışındayız.Daha çok modern tarz müzik türünü tercih etmekteyiz türkçe yabancı olarak ilerleyebilir.Ayrıntılarla ilgili geri dönüşünüzü bekliyorum
ozan yavuz baytemir
Ozan Yavuz B.
Selamlar, Gelinimizi evden alırken, davul zurna yerine daha eğlenceli ve güzel orkestranızla çalışmak isteriz. Kız evinde ve sokakta gerçekleşecek etkinlik için yaklaşık 1 saatlik bir performans talep ediyoruz. Etkinlik tarihi 21 temmuz 2017. Yer Gazi mahallesi. Saat 14:00 civarı (net değil).
ozge ozay
Özge Ö.
250 Kişilik yemekli içkili bir düğün yapmayı planlıyoruz. Orkestralar ve gruplar için fiyat bilgisi rica ederim. Ağırlıklı olarak Türkçe pop (90'lar vs), eğlence müzikleri tercihimiz fakat yabancı şarkı seçeneklerimiz de olsun istiyoruz. Teşekkürler.
cagla saricicek
Çağla s.
Yaklaşık 400-500 kişilik bir salonda olucak düğünümüzde sürpriz bando takımı organize etmek istiyorum gelin ve damat için sürpriz bir organizasyon olmasını istiyorum ayrıntılar ve fiyat bilgisiyle ilgili dönüşünüzü bekliyorum
mehmet atar
Mehmet A.
Wonasis Resort Aqua otelde 9 Eylül'deki düğün için 2 saat kadar 100-150 kişilik misafirlere batı tarzı müzik talep ediyoruz. Balkanlar, jazz, blues olabilir, teşekkürler
gizem acet
Gizem A.
4 Ağustos tarihinde Eskişehir merkezde 2 saat sürecek 250 kişilik nikah ve kokteyl organizasyonumuz için fiyat teklifi verebilir misiniz? Teşekkürler.
pinar cetin
PINAR Ç.
Denizimpark'ta yapılacak olan kır düğünü organizasyonumuzda düğün pastası kesilirken bando ile eşlik edilmesini istiyoruz.
elif kavak
Elif k.
9 ila 12 arasında herhangi yarım saatlik süre kullanılabilir. Tepebasında bir salonda olacak henüz belli degıl
gaye seniceli
Gaye s.
Rota garden. Kınayla birlikte çıkmasını istiyorum 9 bucuk gibi. 200 kişilik bir etkinlik.
batuhan emir
Batuhan E.
Gelini evden alma sırasında eğlence yapılacak. 1saat sürmeyecek bir aktivite.