Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.
2500+ profesyonel size teklif vermek için hazır!
Sizi en iyi profesyoneller ile eşleştirebilmek için birkaç sorumuz olacak.
Ne kadar sürecek?
Tahmini kaç kişi katılacak?
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Emin misin? % tamamlanmıştı.

Balon Süsleme

Doğum günlerinde, sürpriz evlilik tekliflerinde ya da açılış organizasyonlarında rengarenk balonlar ile harika süslemeler yapabilirsiniz. Şehrinizdeki balon süsleme fiyatları için önerilerimize kulak verin, yorumları inceleyin ve size uyanı seçin.

Balon Süsleme için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.

Balon Süsleme

Etkinlikleri daha ilgi çekici hale getirmek ve görsel açıdan iyi bir sunum hazırlamak için tercih edilen balon süsleme yöntemleri son zamanlarda birçok organizasyon için tercih ediliyor. Renkli balonlar kullanılarak yapılan bu süslemeler, organizasyonun dekorasyonunu daha güzel bir hale getirmenin yanı sıra insanların da dikkatini çekmeye yarıyor. Mekan içinde yapılan balon süslemeleri ve mekan dışında yapılan süslemeler farklılık gösteriyor. Elbette balon süsleme etkinliğin türüne ve mekan şekline göre değişebiliyor. Açılış etkinliklerinde genellikle zincir balon süsleme yöntemi tercih ediliyor. Mekan girişinde ya da mekanın olduğu sokağın girişinde yer alan zincir balon açılışa dikkat çekme amacı taşıyor. Bunun yanı sıra kapı balon süslemeleri, uçan balon süslemeleri veya özel baskılı balon süslemeleri de bu yöntemler arasında yer alıyor. Açılışların yanı sıra sünnet düğünleri, nişan, düğün gibi organizasyonlar da çoklu balonlar için ideal. Uçan balon ya da tekli balon süslemeleri ise daha çok evlilik teklifi sürprizleri, doğum günü partileri, çocuk doğum günleri ya da özel partilerde tercih ediliyor.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.

Balon Süsleme Talepleri

huseyin altan
Hüseyin A.
Gümüldür, özdere veya urlada evlenme tekifi yapmak istiyorum. Tercihim romantik bir akşam yemeği yedikten sonra, teknede evlenme teklifi edip, geri dönmek şeklinde. Evlenme teklif ederken teknede fotoğrafçı olabilir ve ederken havai fişek olabilir ya da volkan tarzı meşale yanabilir. Tekne balonlarla süslenmesini istiyorum (balon önemli :)).
aysima karabulut
AYSİMA K.
Merhaba oğlumun 2 Eylül akşamı sünnet düğünü olacak. Düğünümüz için süsleme yapabilecek uygun fiyatlı bir ekibe ihtiyacımız var. Sünnet çocuğu için koltuk ve süslemesi ağaçların süslenmesi ve girişin zincirli kapı şeklinde balonlarla süslenmesi yer masalı değil
cansu gencoglu
CANSU G.
Merhaba, 12 ağustos tarihinde 200 kişilik kır düğünümüz olacak tüm sandalyelere uçan balonlar bağlamak gibi bir fikrimiz var. Bunun için ve daha farklı ne tür bir süsleme olabilir konusundaki önerilerinizi ve fiyat bilgisini rica ederim.
bayram sumbul
Bayram S.
Küçük bir mekan. Balon süslemesi, taht süslemesi, giriş süslemesi gibi çalışmalara ihtiyacımız var. Süsleme dışında, organizasyon adına başka fikirlere de açığız.
cansu kar
Cansu K.
Bebek 1.yaş günü kutlaması için tüm detaylar dahil fiyat teklifi almak istiyorum yani anı hediyelikleri, kurabiye, pasta ve süsleme dahil. Bir de sadece süsleme fiyatı.
ipek din
İpek D.
27 ağustosta verilecek doğum günüm için, gemi süslenmek üzere uçan balon ve süsleme siparişi vermek istiyorum. Şimdiden karar verirsem iyi olacak.
gulseren kozan
gülseren k.
kır düğün salonu tutuldu mekan 300 kişilik 250 kişi düşünülüyor. bahçe yeşillik üstelik yol üzerinde.Tarih 2017 olacak yanlış girilmiş.
toprak
T.
Merhaba, düğünde sandalyeler için 150 adet uçan balon süsleme ücreti nedir? Balonu ben temin ettiğimde ücret ne kadar değişir?
betul kucuk
Betül k.
Kızım için unicorn konseptli doğum günü yapmak istiyorum. 1 tablosu. Fotograflı isimli duvar panosu. Güzel masa düzenlemesi vs
beran aslan
Beran A.
üç beş uçan balon bikac duvarda balon suslemesi biraz da sizin uygun gordugunuz gorsellik yani sade ve şık olsun istiyorum