En İyi Düğün Pastası Kesme Müzikleri

11472

Düğün müzikleri seçme aşaması her ne kadar en keyifli kısımlardan biri olsa da çoğu zaman çiftler bir karara varmak konusunda sıkıntı yaşarlar. Giriş, dans ve pasta kesme müzikleri düğün mekanınları tarafından sizden istenir. Eğer müziğinizi önceden seçmezseniz başkalarının rastgele seçtiği şarkılarla hayatınızın en önemli günü olan düğününüzü geçirmek zorunda olabilirsiniz. Bir de hiç sevmediğiniz müzikler denk gelirse moral bozucu olabilir. Siz de pasta kesme müzikleri hakkında fikir edinmek isterseniz bu yazı size göre.

En Güzel Pasta Kesme Müzikleri

Riske girmemek için mutlaka düğün hazırlığı yaparken pasta kesme müzikleri seçme aşamasını atlamayın. Şimdi gelelim sizin için derlediğimiz önerilere. Düğün pastanızın kesilme anı oldukça önemlidir. Pastanızı keserken isterseniz neşeli, isterseniz romantik, isterseniz de klasik müzikler çalabilirsiniz. İşte en iyi düğün pastası kesme müzikleri..

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel İki Katlı Pasta Modelleri

1Neşeli ve Enerjik Pasta Kesme Müzikleri

Pastanızı keserken içinizi kıpır kıpır edecek ve olumlu duygular uyandıracak neşeli pasta kesme müzikleri tercih edebilirsiniz.

 1. Dany Brillant – Dans les rues de Rome
 2. Gloria Gaynor – I Will Survive
 3. José Feliciano – Moliendo Caf
 4. Jennifer Lopaz – On The Floor
 5. Bond – Victory
 6. Christina Aguilera – Candy Man
 7. Alexander Rybak – Fairy Tail
 8. El Bimbo – Marlene morreau
 9. Pharrell Williams – Happy
 10. U2 – Sweetest Thing

2Türkçe Pasta Kesme Müzikleri

Eğer “bizim şarkımız” dediğiniz bir türkçe şarkı varsa pasta kesilirken çalınmasını isteyebilirsiniz. Türkçe şarkılar, herkesin anlayabileceği müzikler olduğu için içeriğinde aşk ve romantizm bulunan şarkılar aynı zamanda harika birer pasta kesme müziğidir. İşte sizin için derlediğimiz türkçe pasta kesme müzikleri.

Mutlaka incele:  Hareketli Düğün Giriş Müzikleri Seçiminde Harika Öneriler
 1. Göksel – Senden başka
 2. Kenan Doğulu – Aşk Kokusu
 3. Yalın – Kasma
 4. Nil Karaibrahimgil – Resmen Aşığım
 5. Sertab Erener – Rengarenk
 6. Kenan Doğulu – Güzeller İçinden
 7. Nil Burak – Birisine Birisine
 8. Demet Akalın – Evli Mutlu Çocuklu
 9. Güliz Ayla – Olmazsan Olmaz
 10. Hadise – Evlenmeliyiz

3Sakin Pasta Kesme Müzikleri

Düğün temasını genel olarak dinginlik ve sakinlik üzerine kurduysanız çok fazla enerjik ya da hareketli pasta kesme müzikleri size göre değildir. Bu yüzden pasta kesme kısmında da sakin müzikler çalabilirsiniz. Sakin müzikler her zaman üzgün müzikler demek değildir. Hem olumlu hisler uyandıran hem romantik hem de hisli sakin müzikler harika pasta kesme müziği olabilir. İşte sizin için seçtiklerimiz..

 1. Frank Sinatra – Love and Marriage
 2. Ed Sheeran – Thinking Out Loud
 3. Sam Smith – Stay With Me
 4. John Legend – All Of Me
 5. Clean Bandit & Jess Glynne – Rather Be
 6. Imagine Dragons – Radioactive
 7. Aviici – Wake Me Up
 8. Sister Sledge – We Are Family
 9. The Temptations – My Girl
 10. Adele – Rolling In The Deep
Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel İki Katlı Pasta Modelleri

Hayatınızın en önemli gününde hem kendinizi hem de misafirlerinizi mutlu etmek için düğün müziğinize özen göstermelisiniz. Seçeceğiniz şarkılarla düğün töreninizin sonunda herkesin memnun ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

Düğün Şarkıları Müzik Listesi

Düğün şarkıları müzik listenizi oluştururken yapmanız gereken en öncelikli şey, müzikleri kendi sevdiğiniz tarza göre oluşturmanız. Düğün şarkı listenizi oluştururken hem hareketli hem de romantik şarkıları tercih etmelisiniz. Henüz düğün töreninizde çalacak şarkılara karar veremediyseniz düğün şarkıları müzik listesi önerileri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!