Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış

Müşteri Değerlendirmeleri

Müşteri, Star üyelerimizden aldığı hizmeti değerlendirdi.
Değerlendirmeler
item
Deniz Nehir
21/6/2021
Deniz Nehir
Rezzan Hoca harika bir egitmen ! Trafik kurallarini ya da arabanin nasil calistigini internetten de ogrenebilirsiniz ancak, hem araca hem trafige hakim olup, rahat, guvenli ve her seyden once keyifli bir sekilde arac kullanmak isterseniz Rezzan Hoca yla mutlaka tanisin. Oldukca tecrubeli oldugu icin, farkli seviyelerdeki adaylarla empati yapabiliyor ve bir nevi "kisiye ozel" egitim veriyor. Ayrica bildigim kadariyla, sürüş ve sürücü psikolojisi konusunda da egitimler almis ve kendini gelistirmis. Eger arac kullanma konusunda kaygi, korku ya da cekinceleriniz varsa, bunlari Rezzan Hoca yla cozebilir, cok kisa surede ihtiyaciniz olan surus yetkinligine kavusabilirsiniz.
Arif Değerli
20/6/2021
Arif Değerli
Oğuz Bey'den ürünümüzün katalog çekimlerini gerçekleştirdik. Kendisinin profesyonel fotoğrafçılığı, dakikliği ve güler yüzlü hizmetinden çok memnun kaldık. Kendisiyle tekrar çalışmayı isterim.
Eren Işıktaş
20/6/2021
Eren Işıktaş
Profesyonel işçilik ve müşteri memnuniyeti odaklı olması ayrıca ekonomik olması sebebiyle çok memnun kaldım. Yaptığımız etkinlikte görevli arkadaşımız Fatma Akbıyık adlı personelinizden çok memnun kaldık. Herkese teşekkürler.
Musab  Taşkın
20/6/2021
Musab Taşkın
Merhaba Viva La Vida ekibi! Güzel anları yaşamak kadar onları en güzel şekilde minik karelere sığdırmak ta önemli. Sizin hem eğlenceli, zarif, konuşkan ve içten bir ekip olduğunuzu hem de işinizde çok başarılı, girişken, istekli ve azimli olduğunuza şahit olduk. Müstakbel eşimin tüm isteklerini yerine getirmeniz, ikimizi de çok ama çok mutlu etti. Musab herşey istediği gibi geçtiği için mutlu ve huzurluydu. Ben ise muhteşem bir sürpriz ile karşılaştığım için hem şaşkın, hem duygulu, hem de mutluydum. Bu güzel ve unutulmaz anımızı enerjinizle ve işinizle karelere sığdırdığınız ve anımızın ambiyansını güzelleştirdiğiniz için teşekkür ederiz. Aishe & Musab
daha fazla...