HAKKIMIZDA

İstanbul, Türkiye merkezli olarak 2017 yılı Ağustos ayı içerisinde kurduğumuz gigbi.com, bireysel etkinlik planlayan kişilerin, fotoğraf, müzik ve eğlence profesyonellerine ulaşmaları ve verilen hizmetler özelinde her türlü etkinlik ve organizasyon talebini rezerve etmeleri için geliştirilmiş bir pazar yeridir.

Hedefimiz, profesyonellerin verdikleri hizmetleri internet üzerinde sergilemelerini sağlamak ve güvenilir bir biçimde zamanlarını kiralayarak etkinlik sahipleri ile etkileşim içerisinde bulunmalarını kolaylaştırmaktır.

Her bütçeye uygun etkinlik profesyonellerine kolay bir şekilde erişim sunan platformumuz, üstün teknolojisi, kaliteli profesyonelleri ve gerçek müşteri yorumları sayesinde hızla büyümeye devam ediyor. Bugün, 8.425 profesyonele büyük bir iş ve kariyer imkanı sağlıyor ve binlerce kullanıcının düğün, doğum, evlilik yıldönümü ve diğer tüm özel anlarına değer katmaya çalışıyor.

İlk yatırımını, global şirketlerde kurumsal pazarlama, inovasyon, ürün ve servislerden sorumlu genel müdür yardımcılığı yapmış Yiğit Kulabaş tarafından alan gigbi.com, Garanti Bankası girişim hızlandırma programı GarantiPartners tarafından desteklenmektedir ve 8 kişilik bir ekipten oluşmaktadır.

EKİBİMİZ

Mustafa Solum

Mustafa Solum

Kurucu Ortak

Engin Çomakcı

Engin Çomakcı

Kurucu Ortak

Hakan Akhan

Hakan Akhan

Yazılım Geliştirici

Çağrı Taner Ertunç

Çağrı Taner Ertunç

Kategori Yöneticisi

DANIŞMA KURULU

Yiğit Kulabaş

Yiğit Kulabaş

Strateji & Yatırımcı

Uygar Şirin

Uygar Şirin

Fotoğraf Sanatçısı

Enes Yazıcıoğlu

Enes Yazıcıoğlu

İş Birliktelikleri

Ongun Tan

Ongun Tan

Teknoloji

Alp Sezginsoy

Alp Sezginsoy

Strateji