Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.
gigbi.com

gigbi

Evlilik, doğum, doğum günleri, yıl dönümleri ve kutlamalar. Bir araya geldiğimiz, paylaştığımız, hep hayalini kurduğumuz, hatta belki de bizi biz yapan hayatımızın en anlamlı anlarını yaşadığımız özel günler bunlar.

İşte bu özel günlerimizi daha güzel ve mutlu kılmak için çıktık yola. Elbette bunu tek başımıza yapamazdık. Yetenekli müzisyenlere, sokak çalgıcılarına, profesyonel fotoğrafçılara, oyun gruplarına, semazenlere, hatta palyoçolara, makyözlere, animatörlere ve jonglörlere ihtiyacımız vardı. İşini seven ve hayalimize ortak olmak isteyenlerle gigbi.com'da bir araya geldik.

İşte karşınızdayız...

Bizi mutlaka kategorize etmek isterseniz, gigbi.com internet üzerinden hizmet veren bir Pazaryeri'dir. Sizi etkinliğiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz profesyonel insanlara; o insanları da yeteneklerinin ve emeklerinin karşılığını verecek sizlere ulaştırır.

Ayrıca bununla da kalmaz; size ilham verebilmek, hayallerinizi zenginleştirmek için gigbi.com/blog üzerinden size yeni fikirler ve yaşanılmış deneyimler sunar.

İnanır ki bilgiler de mutluluk gibi paylaştıkça çoğalır ve hayatımızı zenginleştirir..