Evcil Hayvan Hizmetleri
İhtiyacın olan hizmeti seç, sana uygun profesyonellerden birkaç soruyla ücretsiz teklif al.
5.402 profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Popüler Hizmetler
Evcil Hayvan Hizmetleri içinde son 90 günde en çok talep alan hizmetler.
Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.
Teklifler telefonuna gelsin; karşılaştır, mesaj yaz, doğru profesyonelle anlaş.
En çok değerlendirilenler
Evcil Hayvan Hizmetleri alanında en çok değerlendirme alan profesyoneller.
Murphy E.Köpek EğitimÇekmeköy / İstanbul5,0(132)
Sadık E.Köpek EğitimSerik / Antalya4,9(97)
Göksun M.Kedi BakıcısıYenişehir / Mersin5,0(84)
Melisa Ö.Köpek OteliMezitli / Mersin5,0(72)
Hayat M.Köpek EğitimÇankaya / Ankara5,0(46)
Köpek B.Köpek EğitimKemalpaşa / İzmir5,0(40)
Ozan Ş.Köpek EğitimBeykoz / İstanbul5,0(33)
Zuhal E.Kedi OteliBeykoz / İstanbul5,0(30)
Emel Ö.Kedi BakıcısıÜmraniye / İstanbul4,9(29)
Jungle O.Köpek OteliMuratpaşa / Antalya4,5(28)
Bakım ve Kuaför
3 hizmetOtel ve Transfer
3 hizmetKöpek Eğitimi
3 hizmetSağlık
1 hizmetEvcil Hayvan Hizmetleri Fiyatları
Bu hizmetler için gigbi'ye gelen gerçek tekliflerden derlenen fiyat sayfaları.
Evcil Hayvan Hizmetleri: Minik Dostlarınıza En İyi Bakımı Sağlayın
Evcil hayvanlar, hayatımızın önemli bir parçasıdır ve onların sağlığı, mutluluğu ve bakımı için profesyonel hizmetlere ihtiyaç duyabiliriz. Köpek eğitiminden kedi oteli hizmetine, pet kuaföründen veteriner hizmetlerine kadar birçok farklı alanda uzmanlar, dostlarımızın en iyi bakımı almasını sağlar. Peki, en yaygın evcil hayvan hizmetleri nelerdir ve doğru hizmeti seçerken nelere dikkat etmeliyiz? İşte bilmeniz gerekenler.
En Yaygın Evcil Hayvan Hizmetleri Nelerdir?
Evcil hayvan sahipleri için birçok profesyonel hizmet bulunmaktadır. En yaygın hizmetler arasında şunlar yer alır:
- Köpek Eğitim: Temel itaat eğitimi, köpek tuvalet eğitimi, saldırgan köpek eğitimi gibi çeşitli eğitimler sunulur.
- Köpek Gezdirici: Günlük yürüyüş ve egzersiz ihtiyacı olan köpekler için profesyonel gezdiriciler.
- Köpek Oteli ve Kedi Oteli: Tatilde veya iş seyahatindeyken minik dostlarınıza güvenli bir konaklama sunan tesisler.
- Kedi Bakıcısı: Özellikle evde bakıma ihtiyaç duyan kediler için günlük ziyaretler ve bakım hizmetleri.
- Pet Kuaförü: Tüy kesimi, banyo, tırnak bakımı gibi hizmetler ile evcil hayvanınızın hijyen ve konforunu sağlayan uzmanlar.
- Pet Transfer (Pet Taxi): Veteriner randevularına, otellere veya diğer yerlere güvenli ulaşım sağlayan taşıma hizmetleri.
- Veteriner Hizmetleri: Rutin kontroller, aşılar ve acil sağlık hizmetleri için uzman veterinerler.
Evcil hayvanınız için en uygun hizmeti bulmak ve fiyatları karşılaştırmak için uygulamamız üzerinden teklif alabilirsiniz.
Evcil Hayvan İçin Uzman Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Evcil hayvanlarınız için hizmet alırken, doğru profesyoneli seçmek önemlidir. İşte dikkat etmeniz gereken bazı noktalar:
- Deneyim ve Uzmanlık: Özellikle köpek eğitimi veya veteriner hizmetlerinde uzman kişinin yeterliliğini araştırın.
- Referanslar ve Yorumlar: Daha önce hizmet almış kişilerin yorumlarını inceleyerek güvenilirliği değerlendirin.
- Hijyen ve Güvenlik: Köpek oteli veya kedi oteli gibi konaklama hizmetlerinde tesisin hijyen koşullarını kontrol edin.
- Kişisel İlgilenme: Özellikle köpek gezdirici veya kedi bakıcısı gibi hizmetlerde, hayvanınıza özel ilgi gösteren profesyonelleri tercih edin.
Uygulamamız üzerinden yorumları inceleyerek, en iyi evcil hayvan uzmanlarını kolayca bulabilirsiniz.
Köpek Eğitimi ya da Farklı İşler İçin Profesyonel Fiyatları Nasıl Değişiyor?
Evcil hayvan hizmetleri, hizmetin türüne, süresine ve profesyonelin deneyimine göre farklı fiyatlandırmalara sahiptir. İşte bazı hizmetlerin fiyatlarını etkileyen faktörler:
- Köpek Eğitimi: Köpek tuvalet eğitimi gibi temel eğitimler daha uygun fiyatlı olabilirken, saldırgan köpek eğitimi gibi özel eğitimler daha yüksek maliyetli olabilir.
- Köpek Oteli ve Kedi Oteli: Konaklama süresi, tesisin sunduğu ek hizmetler ve konfor seviyesi fiyatları belirler.
- Pet Kuaförü: Tüy kesimi, yıkama, özel bakım gibi hizmetlerin kapsamına göre fiyat değişir.
- Pet Transfer (Pet Taxi): Mesafe, transfer sıklığı ve kullanılan taşıma araçları fiyatları etkileyen faktörler arasındadır.
En doğru fiyat bilgisini almak için, uygulamamız üzerinden fiyat teklifi alarak bütçenize uygun en iyi hizmeti seçebilirsiniz.
Evcil hayvanlarınızın mutluluğu ve sağlığı için profesyonel hizmetlerden yararlanmak büyük bir fark yaratır. Şimdi uygulamamız üzerinden uzmanları inceleyerek, minik dostlarınız için en iyi hizmeti bulun!
Evcil Hayvan Hizmetleri hizmeti mi veriyorsun?
Profilini oluştur, talepler gelsin, teklif ver ve anlaş — üç adım, ücretsiz kayıt.








